Alaşehir Akşehir Treni

Akşehir – Alaşehir Tren Saatleri

Akşehir Alaşehir Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Akşehir – Alaşehir Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

Akşehir Alaşehir arası Mavi tren hergün karşılıklı tek sefer çalışır. Yolculuk süresi yaklaşık 6 saat sürer. Pulman tan TCDD tren bilet fiyatları 33 TL dir. Alaşehir’den Kalkan tek tren 23:12 saatinde Akşehir’den kalkan tren ise 21:51 da hareket etmektedir.

Akşehir treni saat kaçta? Alaşehir tren seferleri var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Akşehir Alaşehir Tren Yolu Güzergahı

Alaşehir Akşehir Tren yolu güzergahı

Alaşehir – Akşehir Tren fiyatları:

  • K Mavi Treni  Pulman 33 TL
  • K Mavi Treni Puşetli 41 TL
  • K Mavi Tren Yataklı Tek kişi 106 TL Çift Kişi 152 TL

AKŞEHİR – ALAŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Akşehir ↔ Alaşehir trenle kaç saat Sürer?

iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat sürmektedir. Bu Trenlerinde Yataklı vagonları bulunmaktadır.

Akşehir – Alaşehir tren ile kaç saat sürer? Alaşehir – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 314 Km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 1 dakika sürmektedir, Alaşehir-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri  05:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ?0 236 653 11 14 dır Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Akşehir Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Adresi, TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Alaşehir Akşehir Trenle kaç km? iki şehir Arası Tren mesafesi 314 km dir

Akşehir tren istasyonu

Alaşehir Akşehir en hızlı rota: 3 sa. 59 dk. (314 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Alaşehir Gar

Akşehir – Alaşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Alaşehir den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Mavi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Alaşehir – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Alaşehir den Geçen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Alaşehir – Akşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Akşehir – Alaşehir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Alaşehir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Akşehir veya Alaşehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Alaşehir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Alaşehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir garı tren saatleri

Akşehir – Alaşehir Tren saatleri?

Akşehir Alaşehir Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir tren istasyonundan ise ilk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir