İzmir Aydın Tren Seferleri

Aydın – İzmir Tren Saatleri

İzmir – Aydın Tren Kalkış saatleri

Kalkış İstasyonuTren Saatleri
İzmir Basmane07:10, 10:45, 12.30, 15:10, 16:45, 23:05
Aydın07:58, 10:46, 13:16, 14:37, 19:13, 04:14
Aydın izmir tren seferleri temmuz 2021

Aydın ile İzmir tren garları arasında gün içinde Bölgesel Trenler ve Göller Ekspresi sefer yapmaktadır.

Sabah saatlerinde İzmir Basmane istasyonundan kalkan İlk tren 07:10 saatinde hareket eder. Bu yönde akşam saatlerindeki son tren ise 23:05 saatindedir. Aydın şehir Garından kalkış yapan gün içindeki İlk tren 07:58 saatinde kalkış yapmakta olup, Bu yöndeki son tren ise akşamleyin 19:13 saatinde hareket etmektedir.

İki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ve 1 Express tren ile günlük 4 sefer (Pandemiden dolayı) yapılmaktadır. Bu yolculuk 113 km olup yaklaşık 2 saat 30 dakka sürmektedir. Göller Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15,00 TL

Aydın treni saat kaçta? İzmir’e tren seferleri var mı? Aydın tren bilet fiyatları, gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

İzmir – Aydın Tren TCDD bilet fiyatlar:

İZMİR – AYDIN GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Aydın İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü İzmir Basmane veya Aydın istasyon gişesinden, Göller Ekspresi ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Aydın – İzmir Çalışan Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. İzmir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın – İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın-İzmir trenle kaç saat Sürer?

Aydın İzmir Aydın Arası Trenle Yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Trenler Bölgesel olduğu için kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır. İzmir Aydın Trenle kaç km ? İki şehir Arası Tren mesafesi 132 km

Aydın İzmir tren güzergahı

İzmir Aydın tren yolu güzergahı

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri

İzmir tren istasyonu mesai saatleri gün ici 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Basmane Tren istasyonu telefonu?

Basmane telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Adresi; Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri:

Aydın tren garı hergün 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır Adresi, TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

İzmir Aydın arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Aydın istasyonlarından geçen tüm bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Aydın tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve İzmir’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Yataklı vagon veya kompartıman yoktur.

İzmir Aydın treninde yemekli vagon bulunur mu?

İzmir Aydın Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bu trenlerde yemek vagonu dahi yoktur.

Aydın İzmir Diğer Rota: 1 sa. 36 dk. (113 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Basmane Gar

İzmir Aydın arası tren seferi var mı?

Aydın İzmir Aydın Arası Basmane Denizli, Bölgesel ve Göller Ekspresi treni karşılıklı hergün 3 sefer düzenler

İzmir Aydın Bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Denizli Basmane bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

İzmir Aydın Bölgesel Treni Güzergah ve Saatleri

İzmir KalkışTren Saati
İzmir (Basmane)15:10
Gaziemir15:27
Adnanmenderes Havaalanı15:34
Menderes15:39
Pancar15:52
Torbalı16:03
Tepeköy16:09
Sağlık16:17
Selçuk16:37
Çamlık16:50
Ortaklar17:08
Germencik17:21
İncirliova17:31
Aydın17:40
İzmir Aydın Bölgesel Treni Güzergah ve Saatleri Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir