Selçuk Aydın Tren Seferleri

Aydın – Selçuk Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Selçuk – Aydın Tren Saatleri

Tren Garı KalkışTren SaatleriGöller Ekspresi
Aydın >07:58, 13:16, 14:37, 20:36x
Selçuk >08:35, 13:53, 16:37, 20:17x
Selçuk Aydın Tren Saatleri Nisan 2021 de güncellenmiştir.

Selçuk Aydın Arası Basmne Denizli , Bsmane Aydın Bölgesel ve Göller Ekspresi treni karşılıklı hergün 4 sefer düzenler.

Selçuk Aydın arası tren ile yolculuk süresi 1 saat sürmektedir. İki Şehir Arası Tren mesafesi 60 km dir. İki şehir Arası karşılıklı günde 4 sefer tren Çalışmaktadır. Aydın’dan ilk tren 07:58 te son tren, 20:35 de hareket etmektedir. Selçuk tan ilk tren 08:35 de son tren 19:48 saatinde hareket etmektedir.

Selçuk Aydın tren yolu güzergahı

Selçuk – Aydın Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Tam Bilet:
  • Göller Ekspresi Tam Bilet:

SELÇUK – AYDIN GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Aydın ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer?

Aydın Selçuk Diğer Rota: 44 dk. (60,3 km). kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Selçuk Garı

Selçuk – Aydın tren ile kaç saat Sürer? Aydın – Selçuk arası Tren yolu mesafesi 60 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 11 dakika sürmektedir, Aydın -Selçuk tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın – Selçuk tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Selçuk Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 232 892 60 06 dır. Adresi Selçuk Garı, İsa Bey Mahallesi, Abuhayat Cd. No:4, 35920 Selçuk/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Aydın tren garı seferleri

Aydın Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Aydın Selçuk tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve Aydın dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın Selçuk treninde yemekli vagon bulunur mu?

Aydın Selçuk Tcdd Bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk Aydın tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Aydın Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın Selçuk Bölgesel Tren saatleri?

Aydın Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın dan İlk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 09:09 saatinde hareket etmektedir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Bsmn Aydın Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Basmn Denzl bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir