Bakırköy Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Bakırköy Hızlı Tren Saatleri

Bakırköy Tren Seferleri

TCDD Bakırköy Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 8 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 06.29 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Halkalı Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
06:29İstanbul Halkalı Ankara Ekspresi
07:30Ankara GarHızlı Tren
08:08Ankara GarHızlı Tren
08:38KaramanHızlı Tren
21:30İstanbul Halkalı Hızlı Tren
22:17İstanbul Halkalı Hızlı Tren
22:23Ankara GarAnkara Ekspresi
22:38İstanbul Halkalı Hızlı Tren

Bakırköy’den Nerelere Hızlı Tren vardır?

Bakırköy Hızlı Treni ile İstanbul’da Halkalı Söğütlüçeşme Bostancı Pendik İzmit, Kocaeli, Adapazarı, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Sincan, Konya, Polatlı, Eryaman, Sakarya Arifiye, Ankara, Karaman’a Günde 3 Sefer Bakırköy Hızlı Tren seferi vardır.

Popüler Tren Seferleri

  • Ankara Hızlı Tren Saatleri
  • Eskişehir Hızlı Tren Seferleri
  • Konya Hızlı Tren Saatleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Bakırköy Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Bakırköy Tren Garı genellikle 06.00 – 23.00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0212 5711556‘dır. Bakırköy’den tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

bakırköy tren
Bakırköy Tren Garı

BAKIRKÖYE OTOBÜSLE ULAŞIM

Bakırköy hızlı tren ile, Eryaman, Polatlı, Konya, Karaman, Eskişehir, Bilecik, Bozüyük, Arifiye, Adapazarı, Sakarya, İzmit, Gebze, Pendik, İstanbul, Bostancı, Bakırköy, Halkalı, Garlarına tren seferi vardır. Bakırköy Garı’na ulaşım; Bakırköy tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Zeytinlik, Gençler Cd, 34140 Bakırköy/İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir