Sincan Bakırköy Hızlı Tren Seferleri

Bakırköy – Sincan tren saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

BAKIRKÖY ↔ SİNCAN TREN SAATLERİ

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
Ank Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan

Sincan İstanbul Bakırköy Anahat Tren saatleri Ankara Ekspresi ile günde karşılıklı 1 sefer düzenlenmektedir. Sincan’den Bakırköy yönüne Kalkan İlk Anahat Trenin kalkış saati 09: İstanbul Bakırköy dan Sincan yönüne Kalkan ilk Anahat Trenin saati ise 08: dur. Sincan istanbul Bakırköy istasyonu arası 464 km dir. İki istasyon arası yolculuk 8 saat sürmektedir. İstanbul Bakırköy Sincan Arası Tren bilet fiyatları 5 TL dir İstanbul Bakırköy Sincan arası Geceleri yataklı vagon hizmet vermektedir.

BAKIRKÖY ↔ SİNCAN TREN FİYATLARI

  • Ankara Ekspresi Tam bilet fiyatı
  • Ankara Ekspresi Yataklı bilet fiyatı

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır.

Bakırköy Tren istasyonu telefonu 0212. Bakırköy Gar Adresi: Bakırköy Mh, Bakırköy/İstanbul

Sincan Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri arası çalışmaktadır.

Sincan Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır. Sincan Gar Adresi: Sincan Tren Istasyonu mh. İstasyon Cad. Sincan

Bakırköy Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bakırköy Sincan Tren istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına aittir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli ve yataklı vagonlardan oluşur.

Sincan Bakırköy tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bakırköy ve Sincan den Geçen anahat trenlerinde Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Ankara ekspresinde ise Yataklı vagon bulunmaktadır.

Bakırköy Sincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bakırköy Sincan Treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Sincan Bakırköy tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Tren tcdd biletinizi Sincan veya Bakırköy Tren garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Anahat Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Trenler kalabalık olduğundan Anahat Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bakırköy Sincan Anahat Tren saatleri?

Sincan Bakırköy Anahat Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullana bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir