Sincan Bostancı Hızlı Tren Seferleri

Bostancı – Sincan tren saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

BOSTANCI ↔ SİNCAN TREN SAATLERİ

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
Ank Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan

Sincan İstanbul Bostancı Anahat Tren saatleri Ankara ekspresi ile günde karşılıklı 1 sefer düzenlenmektedir. Sincan’dan Bostancı yönüne Kalkan İlk Anahat Trenin kalkış saati 09:09 İstanbul Bostancı’dan Sincan yönüne Kalkan ilk Trenin saati ise 08:13 dur. Sincan istanbul Bostancı istasyonu arası 438 km dir. İki istasyon arası yolculuk 6 saat sürmektedir. İstanbul Bostancı Sincan Arası Tren bilet fiyatları 55 TL dir İstanbul Bostancı Sincan arası Tren nin yanısıra Geceleri yataklı vagonlu Ankara ekspresi de günde 1 kez hizmet vermektedir.

BOSTANCI SİNCAN TREN FİYATLARI

  • Ankara Ekspresi Tren Tam bilet fiyatı 55 TL
  • Ankara Ekspresi Yatak Fiyatı

BOSTANCI – SİNCAN ANAHAT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Bostancı Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır. Bostancı Tren istasyonu telefonu 0216 3488020 dır. Bostancı Gar Adresi: Bostancı Mh, Kadıköy/İstanbul

Sincan Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri arası çalışmaktadır. Sincan Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır. Sincan Gar Adresi: Sincan Tren Istasyonu mh. İstasyon Cad. Sincan

Bostancı Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Bostancı Sincan Tren istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına aittir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli ve yataklı vagonlardan oluşur.

Sincan Bostancı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Bostancı ve Sincan den Geçen Tren trenlerde Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Ankara ekspresinde ise Yataklı vagon bulunmaktadır.

Bostancı Sincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Bostancı Sincan Tren ve anahat treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Sincan Bostancı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek Anahat Tren ve anahat treni ise tcdd biletinizi Sincan veya Bostancı Tren garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Anahat Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Trenler kalabalık olduğundan Anahat Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir