Çumra Tren Saatleri

Anasayfa » Çumra Tren Saatleri

Çumra Tren Seferleri

Çumra Tren Saatleri ve Ucuz Tren Bileti, Gardan her gün 16 tren seferi yapılır. Çumra’dan kalkan ilk tren Karaman yönüne gitmekte olup sabah saat 07:40’ta kalkış yapmaktadır.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
07:24KaramanKonya Karaman
07:28KonyaKaraman Konya
08:44KaramanAnkara Karaman
10:36Ankara GarKonya Ankara
11:59KaramanKonya Karaman
12:33KonyaKaraman Konya
13:39Karamanİstanbul Karaman
13:51KonyaToros Ekspresi
15:41AdanaToros Ekspresi
16:46İstanbul(Halkalı)Karaman İstanbul
18:23KonyaKaraman Konya
18:50KaramanAnkara Konya
20:26Ankara GarKonya Ankara
20:39KaramanKonya Karaman

Çumra’dan Nerelere Tren Var?  Karaman ve Konya Bölgesel Treni ve Hızlı trenler ile İstanbul Halkalı, Bakırköy, Söğütlü çeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Ankara yönüne hergün tren seferi vardır.

Popüler Tren Seferleri; Çumra Konya Tren Seferleri

Çumra Tren Saatleri
Çumra Tren Garı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çumra Tren Garı 06:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0332 4471029‘dur. Ayrıca Çumra tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Çumra garına ulaşım Çumra tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Adresi İzzetbey, İstasyon Cad., 42500 Çumra/Konya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir