Dörtyol – Tarsus Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Dörtyol – Tarsus – Dörtyol Tren Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Dörtyol Tarsus Dörtyol Arası Mersn İskendrn Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 3 Tren seferi düzenlenir. 

Tarsus istasyondan gün içinde ilk tren 07:04 de hareket etmektedir. Dörtyol istasyondan ise 07:45 saatinde kalkış yapmaktadır.

Tarsus Dörtyol tren seferleri iki şehir arası günlük TCDD ye ait Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 145 km olup ortalama 2 saat 20dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 7,50 TL dir

Tarsus ↔ Dörtyol trenle kaç saat Sürer?

Tarsus Dörtyol Tarsus Arası Trenle Yaklaşık 2 saat 20 dk sürmektedir.

Dörtyol – Tarsus tren ile kaç saat Sürer? Tarsus – Dörtyol arası Tren yolu mesafesi 145 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 21 dakika sürmektedir, Tarsus-Dörtyol tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tarsus – Dörtyol tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Tarsus – Dörtyol Tren fiyatları :

  • Dörtyol Tarsus Bölgesel Treni Pulman Tam 7,5 TL
  • Örtülü Kuşetli TL
  • Tek kişi TL Çift Kişi TL

DÖRTYOL – TARSUS BÖLGESEL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Dörtyol Tarsus Arası Tarsus Mersin Bölgesel Treni Çalışmaktadır

Tarsus Dörtyol Tren Yolu Güzergahı

Tarsus Dörtyol Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Dörtyol Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu 0 326 712 24 54 dır

Tarsus Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 324 624 17 15 dır.

Dörtyol – Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Dörtyol – Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Tarsus – Dörtyol tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

arsus ve Dörtyol dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Dörtyol – Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Dörtyol – Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Tarsus – Dörtyol tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Dörtyol – Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Dörtyol – Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Dörtyol – Tarsus Tren saatleri?

Dörtyol Tarsus Tren seferlerine ve saatlerire ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Dörtyol dan İlk tren 07:45 saatinde hareket etmektedir. Tarsus dan ise ilk tren 07:04 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir