Eskişehir – Çiğli Tren Saatleri

Anasayfa » Eskişehir – Çiğli Tren Saatleri

Eskişehir – Çiğli Tren Kalkış Saatleri

Güncel Eskişehir > Çiğli Tren Saatleri ve bileti garlar arasında haftanın her günü 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren 08:40 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 10 saat 3 dakika sonra Çiğli’ye varmaktadır.

Eskişehir >ÇiğliTrenFiyat
08:4018:43Ege Ekspresi₺290,00
23:2508:55İzmir Mavi₺325,00

Eskişehir – Çiğli trenle kaç saat?

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. İki şehir arası tren yolculuğu Ege Ekspresi treni ile 10 saat 3 dakika sürmektedir.

Eskişehir – Çiğli Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 290 TL’dir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Çiğli Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim  %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Eskişehir – Çiğli Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait Ege Ekspresi ile tren yolculuğu, Çiğli şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Kalkış ŞehriEskişehir
Varış ŞehriÇiğli
Mesafe517,9 km
Günlük Sefer Sayısı2 Sefer
En Popüler TrenEge Ekspresi
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonMavi Tren
Yemekli VagonMavi Tren
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Eskişehir – Çiğli Tren Güzergah ve Durakları

Ege Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar. Devamında Sabuncupınar, Alayunt, Kütahya, Tavşanlı, Balıköy, Dursunbey, Selimağa, Nusrat, Balıkesir Gökköy, Çukurhüseyin, Soğucak, Çalıköy’de durur. Sonrasında Savaştepe, Soma, Kırkağaç, Bakır, Sünnetçiler, Akhisar, Kapaklı, Kayışlar, İshakçelebi, Hacırahmanlı, Saruhanlı, Karaağaçlı, Manisa’da durur. Devamında Horozköy, Muradiye, Ayvacık, Emiralem, Menemen İstasyonlarında duruş yapar. Devamında en son Çiğli şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Eskişehir Güzergah
Çiğli Eskişehir Güzergah

Ayrıca Çiğli’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Eskişehir – Çiğli Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Eskişehir Tren Garı genellikle 01:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 02222255555’dir. Çiğli’ye tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir