Eskişehir – Çiğli Tren Saatleri

Anasayfa » Eskişehir – Çiğli Tren Saatleri

Eskişehir – Çiğli Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Eskişehir – Çiğli tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Kalkış SaatiVarış SaatiSüreTren
08:3018:4410s 14dkEge Ekspresi
23:1608:088s 52dkİzmir Mavi

Eskişehir tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. İki şehir arası tren yolculuğu Ege Ekspresi treni ile 10 saat 14 dakika sürmektedir.

Eskişehir – Çiğli Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 290 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Ege Ekspresi ile Tren Seferleri

Tcdd’ye ait Ege Ekspresi ile tren yolculuğu, Çiğli şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
517 km10s 14dk2 Sefer
varvarvar

Eskişehir – Çiğli Arası Güzergah ve Durakları

Ege Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Sabuncupınar > Alayunt > Kütahya > Tavşanlı > Balıköy > Dursunbey > Selimağa > Nusrat > Balıkesir > Gökköy > Çukurhüseyin > Soğucak > Çalıköy > Savaştepe > Soma > Kırkağaç > Bakır > Sünnetçiler > Akhisar > Kapaklı > Kayışlar > İshakçelebi > Hacırahmanlı > Saruhanlı > Karaağaçlı > Manisa > Horozköy > Muradiye > Ayvacık > Emiralem > Menemen İstasyonlarında duruş yaparak en son Çiğli şehir garında seferini tamamlar.

çiğli eskişehir güzergah
çiğli eskişehir güzergah

Ayrıca Çiğli’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Eskişehir – Çiğli arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir