Eskişehir – Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Eskişehir arası tren Bilet fiyatı 38 TL olup yolculuğunuz 12 Saat sürmektedir. Çiğli’den mavi tren 18:25 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir’den ise mavi tren 23:18 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli Eskişehir Tren Saatleri

Çiğli KalkışEskişehir Kalkış
07:10 08:30
19:1923:50
Çiğli Eskişehir Tren saatleri Ekim 2021

Çiğli Eskişehir Arası Ege ve Mavi Treni Çalışmaktadır.

Çiğli Eskişehir Tren fiyatları

  • İzmir Mavi Pulman  Tam 38 TL

ÇİĞLİ – ESKİŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir – Çiğli trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 430 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 11 dakika sürmektedir, Eskişehir-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eskişehir – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli treni saat kaçta? tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Çiğli Eskişehir Tren Güzergahı

Eskişehir Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır.

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 dır

Çiğli – Eskişehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Çiğli ve Eskişehir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Eskişehir – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Çiğli ve Eskişehir den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.
Eskişehir – Çiğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Eskişehir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Çiğli – Eskişehir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Çiğli – Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Çiğli veya Eskişehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çiğli – Eskişehir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Çiğli – Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Çiğli – Eskişehir Tren saatleri? Çiğli Eskişehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çiğli’den İlk tren 18:25 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir’den ise ilk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir.

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir