Gaziemir – Nazilli Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Nazilli Gaziemir Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi Saatleri
Gaziemir07:28 12:50 19:03x
Nazilli07:06 12:23 13:43 19:34x
Nazilli Gaziemir trenseferleri Haziran 2021

Nazilli Gaziemir Nazilli Arası Denizli İzmir ve Nazilli İzmir Göller Ekspresi Treni Hergün karşılıklı 7 Sefer Çalışmaktadır

İki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel Tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 141 km olup yaklaşık 3 saat 5 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15,00 TL

Nazilli – Gaziemir Tren fiyatları

  • Nazilli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 15 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 13 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler

Gaziemir ↔ Nazilli trenle kaç saat Sürer?

Gaziemir Nazilli Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

Nazilli Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Nazilli Arası Tren mesafesi 141 km

Gaziemir Nazilli tren yolu güzergahı

Gaziemir ↔ Nazilli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32dır.

Gaziemir – Nazilli tren ile kaç saat Sürer?

Nazilli – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 165 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Nazilli-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Nazilli – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Nazilli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – Nazilli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Nazilli – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Nazilli ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Nazilli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – Nazilli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Nazilli – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – Nazilli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Nazilli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – Nazilli Tren saatleri?

Gaziemir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Nazilli den ise ilk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir.

Denizli Basmane Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 16:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 17:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 17:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 17:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 18:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 20:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 20:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Göller Eks

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir