Gaziemir – Nazilli Tren Saatleri

Nazilli Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir NazilliNazilli Gaziemir
07:28 11:04 12:50 17:03 23:2303:21 07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Nazilli Gaziemir trenseferleri temmuz 2021

Nazilli Gaziemir Nazilli Arası bölgesel tren ve ve Göller Ekspresi Treni Her gün karşılıklı 6 Sefer Çalışmaktadır. Nazilli’den ilk tren sabah 07:06, Gaziemir’den ilk tren 07:28 saatinde kalkmaktadır.

İki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel Tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 141 km olup yaklaşık 3 saat 5 dk sürmektedir. Göller Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 19,00 TL

Nazilli – Gaziemir Tren fiyatları

  • Nazilli Gaziemir Arası Göller Ekspresi Tren Tam bilet 19 TL

NAZİLLİ – GAZİEMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Gaziemir ↔ Nazilli trenle kaç saat Sürer?

Gaziemir Nazilli Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

Nazilli Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Nazilli Arası Tren mesafesi 141 km

Gaziemir Nazilli tren yolu güzergahı

Gaziemir ↔ Nazilli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32dır.

Gaziemir – Nazilli tren ile kaç saat Sürer?

Nazilli – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 165 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Nazilli-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Nazilli – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Nazilli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – Nazilli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Nazilli – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Nazilli ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Nazilli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – Nazilli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Nazilli – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – Nazilli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Nazilli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – Nazilli Tren saatleri?

Gaziemir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Nazilli den ise ilk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir.

Denizli Basmane Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Göller Eks

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir