Gaziemir – Selçuk Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Selçuk ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi Saatleri
Gaziemir07:28, 12:50, 15:27, 19:03,x
Selçuk09:01, 14:20, 15:41, 21:40,x
Selçuk Gaziemir Tren Seferleri Nisan 2021

Selçuk Gaziemir Selçuk Arası Basmane Denizli, İzmr Ayd, İzmr Söke GÖller ekspresi Treni ile Hergün karşılıklı Çalışmaktadır Gaziemir Selçuk Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Selçuk Gaziemir arası TCDD ye ait 3 Bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 63 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 8,00 TL

Selçuk Gaziemir arasında İzban banliyo hattı da vardır İzban saatleri için tıklayınız

Selçuk ↔ Gaziemir Tren fiyatları

  • Selçuk Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 8 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 4 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 6 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler

Gaziemir ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer?

Gaziemir Selçuk Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 20 dk sürmektedir.

Selçuk Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Selçuk Arası Tren mesafesi 63 km

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Gaziemir Selçuk tren yolu güzergahı

Selçuk Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır.

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32 dır.

Gaziemir – Selçuk tren ile kaç saat Sürer? Selçuk – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 63 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 21 dakika sürmektedir, Selçuk-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Selçuk – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Selçuk – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Ancak Göller Ekspresi treninde Yemekli vagon vardır.

Selçuk – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni iser Gaziemir – Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilrisiniz, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Bu hatta çalışan Göller Ekspresi treninde ise biletler numaralı olup telefonla veya internettten rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gaziemir – Selçuk Tren saatleri?

Gaziemir Selçuk Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 05:13 saatinde hareket etmektedir.

izm ayd

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

İzmir Deniz Bölgesel Tren

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 16:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 17:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 17:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 17:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 18:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 20:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 20:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

izm sök bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir