Lüleburgaz Halkalı Tren Seferleri

Halkalı – Lüleburgaz Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Halkalı – Lüleburgaz Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Halkalı Lüleburgaz Halkalı Arası Bölgesel Trenleri Hergün karşılıklı sefer düzenler

İki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 157 km olup yaklaşık 2 saat 34 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 20,00 TL dir. Halkalı‘dan İlk tren 18:00 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz’dan ise ilk tren 08:54 saatinde hareket etmektedir.

Lüleburgaz – Halkalı Tren fiyatları

  • Lüleburgaz Bölgesel Treni Pulman  Tam 20 TL

LÜLEBURGAZ – HALKALI TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Lüleburgaz ↔ Halkalı trenle kaç saat Sürer ?

Lüleburgaz – Halkalı arası Tren yolu mesafesi 157 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 30 dakika sürmektedir, Lüleburgaz-Halkalı tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Lüleburgaz – Halkalı tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Lüleburgaz Halkalı Tren yolu güzergahı

Lüleburgaz Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 212 789 12 50 dır

Halkalı Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 11:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 282 726 57 26 dır

Halkalı – Lüleburgaz arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Halkalı – Lüleburgaz istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Lüleburgaz – Halkalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Lüleburgaz ve Halkalı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Halkalı – Lüleburgaz treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Halkalı – Lüleburgaz Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Lüleburgaz – Halkalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Halkalı – Lüleburgaz tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Halkalı – Lüleburgaz arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Halkalı – Lüleburgaz Tren saatleri? Halkalı Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Halkalı dan İlk tren 08,40 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz den ise ilk tren 08,48 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir