Isparta – izmir tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
Isparta22:30
Burdur22:20
Denizli02:04
Nazilli03:27
Aydın04:20
Selçuk05:28
Torbalı06:05
Menderes Hvx
Gaziemir06:41
İzmir Varış06:57
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. 2022

Isparta – İzmir Tren Seferleri

Isparta Tren Garından İzmir Tren Garına her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılır. Isparta’dan tren akşam saat 22:30’da kalkış yapıp, saat 06:57’de İzmir’e varmaktadır. İzmir’den ise aynı tren gece saat 23:05’de kalkış yapıp, saat 07:37’de Isparta’ya varmaktadır.

Isparta – İzmir trenle kaç saat?

İzmir – Isparta arası Tren yolu mesafesi 380 Km olduğundan Göller Ekspresi ile tren yolculuğunuz yaklaşık, 8 saat 14 dakika sürmektedir.

Isparta – İzmir Tren fiyatları:

Isparta İzmir Arası Çalışan Göller Eksresi treni 2+2 A sınıfı Pulman vagon Tam bilet fiyatı 71 TL dir.

trensaat.com

Isparta – İzmir Tren Bileti İndirimi Hesapla

İzmir Isparta TCDD tren biletlerine sosyal indirim %15, 65+ ve 7-12 yaş aralığına indirim ise % 50 uygulanır.

Isparta – İzmir Treni

Isparta İzmir Tren Gar’ları arası Tcdd’ye ait Göller Ekspresi Treni çalışmaktadır. Yolculuğunuzu A sınıfı 2+2 Pulman vagonlarda yaparsınız.

Isparta Tren Garı çalışma saatleri

Isparta Tren Garı Gün içi 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Isparta tren istasyonu telefonu 0246 2181301 dır.

Isparta İzmir Tren yolu Güzergahı

isparta-izmir-tren-guzergah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.