Karabük – Zonguldak Tren Saatleri

Zonguldak – Karabük Tren Haraket Saatleri

Karabük KalkışTren SaatiZonguldak KalkışTren Saati
Karabük07:05,12:55, 16:00, 18:10Zonguldak07:30 11:30 09:30 13:25 16:30 17:35 18:30 20:30
Gökçebey05:40 06:30 08:30 12:30 14:17 17:25 18:3019:34Kilimli07:42 09:42 11:42 13:37 16:42 17:47 18:42 20:42
Çaycuma06:00 06:50 08:50 12:50 14:40 17:45 18:50 19:54Çaycuma08:49 10:45 12:49 14:41 17:47 18:51 19:53 21:47
Kilimli07:03 07:52 09:54 13:52 15:42 18:52 19:52 20:56Gökçebey09:11 11:04 13:10 15:01 18:06 19:10 20:14 22:06
Zonguldak Varış 07:13_08:02 10:04 14:02 15:52 19:02 20:02 21:06Karabük Varış10:32_14:36 16:24 21:38
Koyu Renkli Saatler Karabük’e Varır. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Karabük Zonguldak Arası Karabük ve Çaycuma Zonguldak Bölgesel Treni Hergün karşılıklı Çalışmaktadır.

Karabük Zonguldak arası TCDD ye ait bölgesel trenler ile 4 sefer yapılmaktadır. Sabah saatlerinde Karabük istasyonundan kalkan İlk tren 07:05 saatinde hareket eder. Bu yönde akşam saatlerindeki son tren ise 18:10 saatindedir. Zonguldak Garından kalkış yapan gün içindeki İlk tren Sabah 07:30 saatinde kalkış yapmakta olup, Bu yöndeki son tren ise akşamleyin 18:30 saatinde hareket etmektedir.

Bu yolculuk 101 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16,00 TL.

Karabük – Zonguldak Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Tam bilet 16 TL

KARABÜK ZONGULDAK TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Karabük treni saat kaçta? Zonguldak’a tren seferleri var mı? Karabük tren bilet fiyatları, gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Karabük Zonguldak Trenle kaç saat?

Zonguldak Karabük Arası Trenle 1,5 saat sürer Karabük Zonguldak Trenle kaç km? Zonguldak Karabük Arası Tren mesafesi 101 Km dir.

Karabük Zonguldak Tren Güzergahı

Zonguldak Karabük Tren Yolu Güzergahı

Karabük Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Karabük Tren istasyonu telefonu 0 0 370 415 77 73 dır.

Zonguldak Tren garı çalışma saatleri 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır. Zonguldak Tren istasyonu telefonu 0 0 372 251 15 14 dır.

karabük tren istasyonu

Karabük Zonguldak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Karabük Zonguldak istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Karabük Zonguldak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Zonguldak ve Karabük den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Karabük Zonguldak treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Karabük Zonguldak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Zonguldak Karabük tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Karabük Zonguldak tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karabük Zonguldak arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karabük Zonguldak Tren saatleri?

Karabük Zonguldak Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Karabük den İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Zonguldak dan ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir.

Zonguldak Karabük Bölgesel Treni Durakları

Zonguldak KalkışTren SaatleriKarabük KalkışTren Saatleri
Zonguldak07:30, 11:30, 13:25, 18:30, 09:30, 16:30, 17:35, 20:30Karabük07:05, 12:55, 16:00, 18:10
Kapuz07:36, 11:36, 13:31, 18:36, 09:36, 16:36, 17:41, 20:36Balıkısık07:45, 13:34, 16:42, 18:49
İnağzı07:39, 11:39, 13:34, 18:39, 09:39, 16:39, 17:44, 20:39Kölemen07:50, 13:39, 16:47, 18:54
Kilimli07:42, 11:42, 13:37, 18:42, 09:42, 16:42, 17:47, 20:42Yeşilyenice07:58, 13:45, 16:54, 19:01
Çatalağzı07:48, 11:48, 13:46, 18:48, 09:48, 16:48, 17:53, 20:50Cebeciler08:02, 13:49, 16:58, 19:05
Işıkveren07:52, 11:52, 13:50, 18:53, 09:52, 16:52, 17:57, 20:54Ibrıcak08:06, 13:53, 17:02, 19:09
Kazköy07:55, 11:55, 13:53, 18:56, 09:55, 16:55, 18:00, 20:57Çamlaraltı08:11, 13:58, 17:07, 19:14
Muslu07:58, 11:58, 13:56, 19:00, 09:58, 16:58, 18:03, 21:00Kayadibi08:15, 14:02, 17:11, 19:19
Göbü08:03, 12:03, 14:01, 19:06, 10:03, 17:03, 18:08, 21:05Gökçebey08:30, 14:17, 17:25, 19:34, 05:40, 06:30, 12:30, 18:30
Türkali08:07, 12:07, 14:05, 19:10, 10:07, 17:07, 18:12, 21:09Bakacakkadı08:37, 14:24, 17:32, 19:41, 05:47, 06:37, 12:37, 18:37
Filyos08:13, 12:13, 14:10, 19:21, 10:13, 17:13, 18:18, 21:15Kayıkçılar08:42, 14:29, 17:37, 19:46, 05:52, 06:42, 12:42, 18:42
Sefercik08:17, 12:17, 14:14, 19:25, 10:17, 17:17, 18:22, 21:19Ahatlı08:46, 14:33, 17:41, 19:50, 05:56, 06:46, 12:46, 18:46
Gökçeler08:21, 12:21, 14:18, 19:29, 10:21, 17:21, 18:26, 21:23Çaycuma08:50, 14:40, 17:45, 19:54, 06:00, 06:50, 12:50, 18:50
Derecikören08:24, 12:24, 14:21, 19:32, 10:24, 17:24, 18:29, 21:26Akyamaç08:57, 14:47, 17:52, 20:01, 06:07, 06:57, 12:57, 18:57
Saltukova08:30, 12:30, 14:26, 19:38, 10:30, 17:30, 18:35, 21:32Kiremithane09:01, 14:51, 17:56, 20:05, 06:11, 07:01, 13:01, 19:01
Kiremithane08:34, 12:34, 14:30, 19:42, 10:34, 17:34, 18:39, 21:36Saltukova09:06, 14:56, 18:01, 20:10, 06:16, 07:06, 13:06, 19:05
Akyamaç08:38, 12:38, 14:34, 19:46, 10:38, 17:38, 18:43, 21:40Derecikören09:11, 15:01, 18:06, 20:15, 06:21, 07:11, 13:11, 19:10
Çaycuma08:49, 12:49, 14:41, 19:53, 10:45, 17:47, 18:51, 21:47Gökçeler09:14, 15:04, 18:09, 20:18, 06:24, 07:14, 13:14, 19:13
Ahatlı08:53, 12:53, 14:45, 19:57, 10:49, 17:51, 18:55, 21:51Sefercik09:18, 15:08, 18:13, 20:22, 06:28, 07:18, 13:18, 19:17
Kayıkçılar08:57, 12:57, 14:49, 20:01, 10:53, 17:55, 18:59, 21:55Filyos09:23, 15:12, 18:19, 20:26, 06:33, 07:22, 13:22, 19:22
Bakacakkadı09:02, 13:02, 14:54, 20:06, 10:58, 18:00, 19:04, 22:00Türkali09:28, 15:17, 18:24, 20:31, 06:38, 07:27, 13:27, 19:27
Gökçebey09:11, 13:10, 15:01, 20:14, 11:04, 18:06, 19:10, 22:06Göbü09:32, 15:21, 18:28, 20:35, 06:42, 07:31, 13:31, 19:31
Kayadibi09:26, 13:26, 15:16, 20:29 Muslu09:37, 15:26, 18:33, 20:40, 06:47, 07:36, 13:36, 19:36
Çamlaraltı09:30, 13:30, 15:20, 20:33 Kazköy09:40, 15:29, 18:36, 20:43, 06:50, 07:39, 13:39, 19:39
Ibrıcak09:35, 13:35, 15:25, 20:38 Işıkveren09:43, 15:32, 18:39, 20:46, 06:53, 07:42, 13:42, 19:42
Cebeciler09:39, 13:39, 15:29, 20:42 Çatalağzı09:49, 15:37, 18:47, 20:51, 06:58, 07:47, 13:47, 19:47
Yeşilyenice09:44, 13:46, 15:34, 20:47 Kilimli09:54, 15:42, 18:52, 20:56, 07:03, 07:52, 13:52, 19:52
Kölemen09:50, 13:52, 15:40, 20:53 İnağzı09:57, 15:45, 18:55, 20:59, 07:06, 07:55, 13:55, 19:55
Balıkısık09:55, 13:58, 15:45, 20:58 Kapuz10:00, 15:48, 18:58, 21:02, 07:09, 07:58, 13:58, 19:58
Karabük10:32, 14:36, 16:24, 21:38 Zonguldak10:04, 15:52, 19:02, 21:06, 07:13, 08:02, 14:02, 20:02
Zonguldak Karabük Bölgesel Treni Durakları Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir