Niğde Tren Saatleri

Niğde’den Nerelere Tren Var?  Erciyes Ekspresi ile Adana, Kayseri, Pozantı yönüne hergün tren seferi vardır.

Niğde’den Kalkan Tren fiyatları

NİĞDE TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Niğde Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Niğde trenleri Niğde Tren istasyonunda hergün çalışır?

Niğde Erciyes Ekspresi ile treni saat kaçta? Niğde’ye tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Niğde tren garı çalışma saatleri? Niğde Tren Garı 24 Saat Açık Saatleri Arası Çalışmaktadır. Niğde tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 388 233 94 76 dır.

Niğde tren istasyonu

Niğde de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Niğde’den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde  koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Niğde seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Niğde den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Niğde treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Niğde Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Niğde Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Niğde tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Niğde istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Niğde Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Niğde Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Niğde Tren saatleri? Niğde dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Niğde Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Niğdeden İlk tren 00:09 saatinde hareket etmektedir.

Niğde Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Niğde garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Niğde Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Niğde Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir