Pendik – Adapazarı tren saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Adapazarı Pendik Hızlı Tren Saatleri

KALKIŞ GARIYHTADA EKSPRESİ
Adapazarı Kalkış Saatleri>x>x>05:55 13:10
Arifiye>09:51 11:10, 12:51, 14,:50 18:51 19:51, 20:4006:04 13:19
İstanbul Kalkış Saatleri↓>>>
SöğtlüÇ> 08:02, 09:02 10:00, 12:35 16:00 17:32, 18:17X>X
Bostancı>08:13, 09:13 10:12, 12:55 16:13 17:43, 18:28X>X
Pendik>08:33, 09:33 10:33, 13:17 16:34 18:02, 18:4708:09 16:40
Adapazarı İstanbul Hızlı Tren Saatleri Mayıs 2021

Adapazarı İstanbul Pendik arasında YHT ile günde karşılıklı 7 sefer Ada Ekspresi ile günde 5 tren seferi düzenlenmektedir. Adapazarı’dan Pendik yönüne Kalkan İlk hızlı trenin kalkış saati 09:51 İstanbul Pendik dan Adapazarı yönüne Kalkan ilk hızlı trenin saati ise 08:33 dur. Adapazarı istanbul Pendik istasyonu arası 86 km dir. İki istasyon arası yolculuk 1s14dk sürmektedir. İstanbul Pendik Adapazarı Arası Tren bilet fiyatları 31 TL dir İstanbul Pendik Adapazarı arası YHT nin yanısıra Geceleri yataklı vagonlu Adapazarı ekspresi de günde 1 kez hizmet vermektedir.Ç

PENDİK ↔ ADAPAZARI ADA EKSPRESİ TREN SAATLERİ

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40
Mtpaşa05:55 13:10 Tuzlax
Arifiye06:04 13:19Gebze08:34 17:03
Sapanca06:11 13:26 Hereke08:50 17:19
İzmit06:34 13:49 Yarımca08:57 17:26
Derince06:40 13:55 Derince08:05 17:34
Yarımca06:48 14:03 İzmit09:12 17:41
Hereke06:55 14:10 Sapanca09:33 18:02
Gebze07:11 14:26 Arifiye09:40 18:09
TuzlaxMpaşa09:50_18:19
Pendik Varış07:30_14:45 Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Mayıs 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.
ankara istanbul yht saatleri haziran 2021
istanbul ankara yht saatleri haziran 2021
yht saatleri 30-05-2021 tarihinde güncellenmiştir.

PENDİK ↔ ADAPAZARI TREN FİYATLARI

  • YHT Tam bilet fiyatı 19 TL
  • Ada Ekspresi Tam Bilet 21 TL

ADAPAZARI – PENDİK ADA TRENİ FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Pendik Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır

Pendik Tren istasyonu telefonu 0216 3540130 dır

Pendik Gar Adresi: Pendik YHT Tren, Batı, Hatboyu Cd. No:42 D:48, 34890 Pendik/İstanbul

Adapazarı Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır

Adapazarı Tren istasyonu telefonu 0264 2773700 dır

Adapazarı Gar Adresi: Gar Meydanı (Adapazarı)

Pendik Adapazarı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Pendik Adapazarı yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına aittir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Adapazarı Pendik tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Pendik ve Adapazarı den Geçen Yht trenleri ve Ekspres trenlerde Pulman koltuklu tip Yemekli ve vagon bulunmaktadır. Ankara ekspresinde ise Yataklı vagonda bulunmaktadır.

Pendik Adapazarı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Pendik Adapazarı yht ve anahat treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir. Bölgesel trenlerde yiyecek servisi yoktur.

Adapazarı Pendik tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren ve anahat treni ise tcdd biletinizi Adapazarı veya Pendik yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Adapazarı Pendik Çalışan bölgesel Trenler de ise bilet sadece gişelerden alınmaktadır. Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir