Sincan > Ankara Başkentray Saatleri

Sincan > Ankara Başkentray Saatleri, Tren Garları arası her gün Başkentray ile 06.00-21.00 saatleri arasında 15 dakika aralıklarla, 21.00 – 23.00 saatleri arasında ise 30 dakika aralıklarla sefer yapılır. Tren her sabah 06:00 saatinde kalkış yapıp 06:29 saatinde Ankara’ya varmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 29 dakika sürmektedir.

İstasyon1. Tren2. Tren3. TrenSon Tren
Sincan06:0006:1506:3023:00
Lale06:0206:1706:3223:02
Elvankent06:0406:1906:3423:04
Eryaman06:0606:2106:3623:06
Özgüneş06:0806:2306:3823:08
Etimesgut06:1006:2506:4023:10
Havadurağı06:1206:2706:4223:12
Yıldırım06:1406:2906:4423:14
Behiçbey06:1706:3206:4723:17
Motor06:2006:3506:5023:20
Gazi06:2206:3706:5223:22
Gazi06:2406:3906:5423:24
Hipodrom06:2606:4106:5623:26
Ankara06:2906:4406:5923:29
Yenişehir06:3306:4807:0323:33
Kurtuluş06:3406:4907:0423:34
Cebeci06:3606:5107:0623:36
Demirlibahçe06:3806:5307:0823:38
Saimekadın06:4006:5507:1023:40
Mamak06:4206:5707:1223:42
Bağderesi06:4406:5907:1423:44
Üreğil06:4507:0007:1523:45
Köstence06:4707:0207:1723:47
Kayaş06:4907:0407:1923:49
Kalkış GarıSaatSaatSaatSaatSaatSaat
Polatlı Kalkış07:0008:5512:0013:3017:4019:15
Yeni doğan07:1409:0912:1413:4417:5419:29
Poyraz07:1809:1312:1813:4817:5819:33
Temelli07:2309:1812:2313:5318:0319:38
Malıköy07:2909:2412:2913:5918:0919:44
Türk obası07:3409:2912:3414:0418:1419:49
Sazpnr07:4909:4812:5214:2118:3320:06
Sincan07:5309:5212:5614:2518:3720:10
Ankara Varış08:1510:1713:1814:4718:5920:32
Polatlı Sincan Ankara Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Sincan > Ankara Banliyö Kaç Dakika?

İki gar arası mesafe 15 km olduğundan Banliyö tren ile yolculuk bu dönemde yaklaşık 29 dakika sürer.

Sincan > Ankara Başkentray Fiyatları

Trende en uygun tam bilet ücreti 6,5 ₺’dir.

  • Başkentray Tam Bilet: 6,5₺
  • Tam Aktarma: 2,25₺
  • İndirimli: 3,5₺
  • İndirimli Aktarma: 1,25₺

Sincan > Ankara Banliyö Seferleri

Sincan’dan Ankara’a Tcdd’ye ait Başkentray ile her gün sefer yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır.

Sincan’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda  Sincan Polatlı Tren Seferidir.

sincan ankara tren
Sincan Lale YHT İstasyunu

Tren çalışma saatleri

Tren Garı genellikle 06:30 – 22:30 saatleri arası çalışmaktadır. Sincan Tren İstasyonunun Telefonu (0312) 2702169’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.