Sincan Bozüyük Tren Seferleri

Sincan – Bozüyük Tren Saatleri

Bozüyük – Sincan Tren saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Sincan Bozüyük arasında günde 1 ekspres 1 Sefer düzenlemektedir. Bu trenlerin ortalama yolculuk süreleri 3,5 saat civarındadır. Bilet Fiyatları ise Tam bilet 43 TL dir. Sincan’dan kalkan tek anahat tren gece 22:20, Bozüyük’ten 01:54 saatinde hareket etmektedir.

Sincan Bozüyük Hızlı Tren yolu Güzergahı

Sincan Bozüyük Tren bilet fiyatları 2021:

Sincan Bozüyük Tren fiyatları: Aşağıda Sincan Bozüyük tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 43 TL
  • Boğaziçi Ekspresi Tam Bilet:

BOZÜYÜK – SİNCAN BOĞAZİÇİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Sincan Bozüyük treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Sincan Bozüyük ekspresi trenleri Sincan Bozüyük Hattında hergün çalışır

Sincan tren istasyonu

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sincan istasyonu telefonu ? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Bozüyük trenle kaç saat sürer? Sincan Bozüyük Treni 01:30 Saat Sürer. Sincan Bozüyük trenle kaç km?  Sincan Bozüyük Arası Tren Yolu Mesafesi 276 km dir.

Sincan Bozüyük son tren : Sincan Bozüyük tren son seferi hergün saat 17:13 de Sincan Tren Garından hareket eder

Bozüyük hızlı tren istasyonu

Bozüyük Sincan hızlı tren: Bozüyük Sincan hızlı tren seferi Her gün saat 08:56 de Bozüyük Tren Garından hareket eder

Bozüyük tren garı çalışma saatleri: Bozüyük Tren Garı 24 Saat Açıkdır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Bozüyük tren garı çalışma saatleri : Bozüyük Tren Garı 07:00 – 10:00, 15:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Bozüyük tren Garı telefonu? Bozüyük Tren istasyonu Telefonu 0 228 315 10 63 dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir