Sincan – Kütahya tren Saatleri

Kütahya-Sincan tren saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Kütahya Sincan arasında sadece İmavi treni çalışmaktadır.

TCDD Sincan Kütahya istasyonları arasında sadece İmavi ekspres treni çalışmaktadır. Kütahyadan 03:29 saatinde, Sincandan 20:50 saatinde hareket eder. İki şehir arasında yolculuk 4 saat 16 dakika sürmektedir. Yolculuğunuzu 2 artı 1 pulman vagonlarda yapabilirsiniz. Biletiniz standart bilet olup, TCDD tam bilet fiyatı 29 TL dir.

Kütahya’dan 03:08 de Kalkan izmir mavi Treni 07:21 saatinde sincan’a varmaktadır. Sincan istasyondan 20:19 saatinde Kalkan Express tren ise kütahya’ya Gece yarısı 00:35 de varmaktadır.

Sincan Kütahya Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Pulman Vagon Tam Bilet: 29 tL
  • Mavi Tren Yataklı Vagon Tam Bilet fiyatı 154 tl

SİNCAN – KÜTAHYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

kütahya tren istasyonu

Sincan – Kütahya tren ile kaç saat sürer?

Kütahya – Sincan arası Tren yolu mesafesi 282 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 20 dakika sürmektedir, Kütahya-Sincan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kütahya – Sincan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sincan – Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan ve Kütahya’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kütahya – Sincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sincan ve Kütahya’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya – Sincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Sincan – Kütahya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Sincan – Kütahya Tcdd Ekspresi treninde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sincan – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Ekspres trenidir. Biletinizi Sincan veya Kütahya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Sincan – Kütahya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Sincan – Kütahya Çalışan Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Sincan – Kütahya Tren saatleri?

Sincan dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Sincan – Kütahya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 03:08 Sincan şehrinden 20:19 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir