Sivas – Elazığ Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Elazığ ↔ Sivas Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Elazığ Sivas Elazığ Arası Sadece Van gölü Ekspresi Treni Çalışmaktadır. 

Sivas Elazığ arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 370 km olup ortalama 6 saat 26 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 21 TL dir.

Sivas Elazığ Sivas arasında haftada 2 gün çalışır Sivas den Haftanın Salı ve Pazar günleri Elazığ dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Sivas Elazığ Sivas Arası Trenle Yaklaşık  7 Saat sürmektedir.

Elazığ – Sivas tren ile kaç saat sürer? Sivas – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 370 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 21 dakika sürmektedir, Sivas-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Sivas Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 4 tl
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Sivas Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Sivas Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Sivas Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Elazığ Sivas Trenle kaç km? Sivas Elazığ Arası Tren mesafesi 370 km.

Elazığ – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sivas – Elazığ arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Elazığ – Sivas Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Sivas – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Sivas dan Geçen Van gölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Elazığ – Sivas treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Sivas Tcdd Van gölü Ekspresi treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmaktadır.

Sivas – Elazığ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd vangölü Ekspresi ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu hatta çalışan trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır.

Elazığ – Sivas Tren saatleri?

Elazığ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Van gölü Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Elazığdan İlk tren 14:00 saatinde hareket etmektedir. Sivas dan ise ilk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir