Sivas > Muş Tren Saatleri

Anasayfa » Sivas > Muş Tren Saatleri

Sivas > Muş Tren Kalkış Saatleri

Güncel Sivas > Muş Tren Saatleri ve bileti, Garlar arası TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi Treni ile haftanın 2 günü tek sefer yapılmaktadır. Tren özellikle Salı ve Pazar günleri 23.26 saatinde kalkış yapmakta ve ertesi gün 12.09 saatinde Muş Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiSefer GünüTren
23:2612:09Sa,PzVangölü Ekspresi

Sivas > Muş Trenle Kaç Saat?

Vangölü Ekspresi ile yolculuk 12 saat 43 dakika sürmektedir.

Sivas > Muş Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet fiyatı 225 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1395 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Muş Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Sivas > Muş Tren Seferleri

Tcdd’ye bağlı Vangölü Ekspresi ile haftanın iki günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Vangölü Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
583 km12s 43dk1 Sefer
varvarvar

Sivas – Muş Arası Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Bostankaya > Yenikangal > Çetinkaya > Demiriz > Akçamağara > Akgedik > Hekimhan > Yazıhan > Malatya > Battalgazi > Fırat > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Yolçatı > Elazığ > Yurt > Çağlar > Muratbağı > Palu > Beyhan > Ekerek > Suveren > Genç > Uyanık > Bozkanat > Oymapınar > Asmakaya > Kurt İstasyonlarında duruş yaparak en son Muş şehir garında seferini tamamlar.

sivas muş tren
mus sivas güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sivas Tren Garı genellikle 24 saat açıktır. Telefonu (0346) 2211091’dir. Muş’a tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir