soma tavşanlı tren seferleri

Soma – Tavşanlı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Soma – Tavşanlı Tren Saatleri

Soma kalkıştren adıtavşanlı kalkış
09:42TCDD01:36
20:47TCDD10:35
Soma Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Soma Tavşanlı Soma Arası Sadece İ Mavi ve ege Treni Hergün karşılıklı 1 sefer düzenler

Soma Tavşanlı arası Mavi tren ve Ege ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Soma dan ilk tren 09;42 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlıdan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 258 km olup yaklaşık 5 saat 49 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21 TL dir.

Tavşanlı – Soma Tren fiyatları :

  • İ Mavi Tren Pulman Tam 20 TL
  • İ Mavi Tren Yataklı Tek kişi 109 TL Çift kişi 79 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Tavşanlı – Soma trenle kaç saat Sürer?

Tavşanlı Soma Tavşanlı Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat  sürmektedir. Soma Tavşanlı Trenle kaç km ? Tavşanlı Soma Arası Tren mesafesi 258 km

Tavşanlı Soma Tren yolu güzergahı

Tavşanlı Soma Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Soma Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır.

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0 274 614 10 36 dır.

Soma Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Soma ve Tavşanlı’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Soma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Soma ve Tavşanlı’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Tavşanlı Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Soma Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Soma Tavşanlı Tcdd Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Soma Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi trendir. Biletinizi Soma veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma Tavşanlı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Soma Tavşanlı Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Soma Tavşanlı Tren saatleri?

Soma Tavşanlı Tren seferlerine ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Soma’dan tek tren göre 09:42 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı’dan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021
izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir