Adnan Menderes Havaalanı Tren Saatleri

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İzmirde hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. Şehir merkezinin 14 km mesafede Gaziemir sınırları içindedir.

SAYIN TCDD YOLCULARI, COVİD19 NEDENİYLE ANAHAT VE BÖLGESEL TRENLER GEÇİCİ SÜRE İLE DURDURULMUŞTUR. SALGIN DÖNEMİNDE SADECE YHT LER HİZMET VERECEKTİR.

Adnan Menderes Havalimanından çeşitli yerlere tren seferleri düzenlenmektedir. Basmane Denizli, Basmane Nazilli, Basmane Tire, Basmane Ödemiş Basmane Söke trenleri ile İzmir, Gaziemir Torbalı Selçuk Aydın Nazilli Denizli Bayındır Ödemiş Tire Söke ye her gün trenler vardır

A Menderes ↔ Aydın A Menderes ↔ Bayındır
A Menderes ↔ BasmaneA Menderes ↔ Denizli
A Menderes ↔ GaziemirA Menderes ↔ Nazilli
Amenderes ↔ Isparta
A Menderes ↔ ÖdemişA Menderes ↔ Selçuk
A Menderes ↔ SökeA Menderes ↔ Tire
A Menderes ↔ Torbalı

ADNAN MENDERES HAVA ALANI TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

TCDD Adnan Menderes Havalimanı Tren İstasyonu, İzmir’in Gaziemir ilçesinde Adnan Menderes Havalimanı’nın da yer alır Bu İstasyon, İZBAN projesi kapsamında Türkiye’nin ilk havaalanı bağlantılı banliyö hattı tren istasyonudur. İstasyon 2010 yılında inşa edilmiştir.

Adnan Menderes Havaalanı tren istasyonu çalışma saatleri ? Tren Garı 06:00 – 24:00 Arası Çalışmaktadır.

Amenderes tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 282 651 12 96 dır. Adresi Dokuz Eylül Mh., Adnan Menderes Havaalanı, 35410 Gaziemir/İzmir

Adnan Menderes de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Adnan Menderes den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Adnan Menderes seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Adnan Menderes den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Adnan Menderes treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adnan Menderes Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Adnan Menderes tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Adnan Menderes tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Adnan Menderes istasyon gişesinden, Adnan Menderes Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adnan Menderes Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adnan Menderes Tren saatleri? Adnan Menderes dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Adnan Menderes Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Adnan Menderes dan ilk tren 0010 da hareket etmektedir

Adnan Menderes Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Adnan Menderes garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Adnan Menderes Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Adnan Menderes Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir