Etiket arşivi: Adnan Menderes Havaalanı Tren Bilet Fiyatları

Menderes Havaalanı > Söke Tren Saatleri

Anasayfa » Adnan Menderes Havaalanı Tren Bilet Fiyatları

Menderes Havaalanı > Söke Tren Kalkış Saatleri

Güncel Menderes Havaalanı – Söke Tren Saatleri ve bileti, (Tren seferleri bir süreliğine durdurulmuştur). Ancak ortaklar istasyonu aktarmalı her gün 2 tren ile Sökeye ulaşabilisiniz. İlk tren Havaalanı Garından 07.31 saatinde kalkış yapmakta olup, saat 09.06’da Ortaklar Tren İstasyonuna varmaktadır.

Havaalanı >OrtaklarTrenFiyat
07:3109:06Basmane Denizli₺75,00
08:5610:27Basmane Denizli₺75,00
11:0812:41Güller Ekspresi₺75,00
12:5514:26Basmane Denizli₺75,00
13:3215:08Basmane Nazilli₺75,00
14:4316:19Basmane Denizli₺75,00
17:0818:44Basmane Denizli₺75,00
19:0820:47Basmane Denizli₺75,00
23:3101:08Göller Ekspresi₺75,00
Ortaklar >SökeTrenFiyat
09:1609:42Denizli Söke₺45,00
18:4519:11Nazilli Söke₺45,00

Menderes Havaalanı > Söke Trenle Kaç Saat?

İki gar arası 102 km olup, Mavi Tren ile yolculuk bu güzergahta yolculuk 45 dakika sürmektedir.

Menderes Havaalanı > Söke Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren biletini 120 TL’den satın alabilirsiniz. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Söke Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim%15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Menderes Havaalanı > Söke Tren Seferleri 2024

TCDD’ye ait Mavi Tren ile Söke’ye genellikle her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik agonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Göller Ekspresin’de ayrıca yemekli vagon tercihi vardır.

KalkışMenderes Havaalanı
VarışSöke
Mesafe88,9 km
Günlük Sefer Sayısı0
En Popüler TrenBölgesel
Bilet RezervasyonYok
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adnan Menderes Havaalanı – Söke Arası Güzergah ve Durakları

Adnan Menderes Havaalanı Söke Tren
adnan menderes havalimanı söke güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Adnan Menderes Havaalanı – Söke Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adnan Menderes Havalimanı Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 02826511296’dır. Söke’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Menderes Havaalanı – Tire Tren Saatleri

Anasayfa » Adnan Menderes Havaalanı Tren Bilet Fiyatları

Menderes Havaalanı – Tire Tren Kalkış Saatleri

Güncel Menderes Havaalanı – Tire Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 6 sefer yapılmaktadır. İlk tren 10.43 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 12.24’de Tire’ye varmaktadır.

Havaalanı >TireTrenFiyat
10:4312:24Basmane Tire₺60,00
14:3115:59Basmane Tire₺60,00
16:0817:36Basmane Tire₺60,00
19:3021:03Basmane Tire₺60,00

Adnan Menderes Havalimanı – Tire Trenle Kaç Saat?

İki gar arası 75 km olup Bölgesel trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 41 dakika sürmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı – Tire Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bileti 60 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Tire Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Adnan Menderes Havalimanı – Tire Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta Tcdd’ye ait İzmir Tire Bölgesel trenler ile özellikle her gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Bölgesel Tren’de ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi yoktur.

KalkışMenderes Havaalanı
VarışTire
Mesafe75,9 km
Günlük Sefer Sayısı4
En Popüler TrenBölgesel
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adnan Menderes Havaalanı – Tire Arası Güzergah ve Durakları

İzmir Tire Bölgesel Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik’de durur. Sonrasında Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Bayındır MYO, Yakaköy, Çatal İstasyonlarında duruş yapar. En son Tire şehir garında seferini tamamlar.

Menderes Havaalanı Söke Tren
adnan menderes havalimanı güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Adnan Menderes Havaalanı – Tire Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adnan Menderes Havalimanı Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 02826511296’dır. Tire’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.



Menderes Havaalanı – Ödemiş Tren

Anasayfa » Adnan Menderes Havaalanı Tren Bilet Fiyatları

Adnan Menderes Havaalanı Ödemiş Tren Kalkış Saatleri

Güncel Menderes Havaalanı – Ödemiş Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 6 sefer yapılmaktadır. İlk tren 06.54 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 08.52’de Ödemiş’e varmaktadır.

Havaalanı >ÖdemişTrenFiyat
06:5408:52İzmir Ödemiş₺75,00
09:1911:03İzmir Ödemiş₺75,00
12:3214:19İzmir Ödemiş₺75,00
15:4317:28İzmir Ödemiş₺75,00
17:3219:29İzmir Ödemiş₺75,00
21:2023:00İzmir Ödemiş₺75,00

Adnan Menderes Havaalanı – Ödemiş Trenle Kaç Saat?

İki gar arası mesafe yalnız 90 kilometredir. Bu sebeple Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 58 dakika sürmektedir.

Adnan Menderes Havaalanı – Ödemiş Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bileti 70 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ödemiş Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Adnan Menderes Havaalanı – Ödemiş Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta Tcdd’ye ait ve Basmane Ödemiş trenleri ile genellikle her gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Bölgesel Tren’de ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi yoktur.

KalkışMenderes Havaalanı
VarışÖdemiş
Mesafe90,9 km
Günlük Sefer Sayısı6
En Popüler TrenBölgesel
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adnan Menderes Havaalanı – Ödemiş Arası Güzergah ve Durakları

İzmir Ödemiş Bölgesel Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik’de durur. Sonrasında Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Yakaköy, Çatal, Pınarlı Derebaşı, Doyranlı, İlkkurşun İstasyonlarında duruş yapar. En son Ödemiş şehir garında seferini tamamlar.

Adnan Menderes Havaalanı Ödemiş Tren
adnan menderes havaalini nazilli güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Adnan Menderes Havaalanı – Ödemiş Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adnan Menderes Havalimanı Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 02826511296’dır. Ödemiş’e tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.



Menderes Havaalanı – Nazilli Tren

Anasayfa » Adnan Menderes Havaalanı Tren Bilet Fiyatları

Menderes Havaalanı – Nazilli Tren Kalkış Saatleri

Güncel Menderes Havaalanı – Nazilli Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 9 sefer yapılmaktadır. İlk tren 07.31 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 10.42’de Nazilli’ye varmaktadır.

Havaalanı >NazilliTrenFiyat
07:3110:42Basmane Denizli₺110,00
08:5611:59Basmane Denizli₺110,00
11:0814:07Güller Ekspresi₺110,00
12:5515:55Basmane Denizli₺110,00
13:3216:40Basmane Nazilli₺110,00
14:4317:46Basmane Denizli₺110,00
17:0820:12Basmane Denizli₺110,00
19:0822:08Basmane Denizli₺110,00
23:3102:33Göller Ekspresi₺110,00

Menderes Havaalanı – Nazilli Trenle Kaç Saat?

İki şehir arası tren yolu mesafesi 143 kilometredir. Bu sebeple Bölgesel trenler ile tren yolculuğu 3 saat 11 dakika sürmektedir.

Menderes Havaalanı – Nazilli Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 110 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Nazilli Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Menderes Havaalanı – Nazilli Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta Tcdd’ye ait İzmir Denizli veya İzmir Nazilli Bölgesel trenleri ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Tren’de ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi yoktur.

KalkışMenderes Havaalanı
VarışNazilli
Mesafe143 km
Günlük Sefer Sayısı9
En Popüler TrenBölgesel
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adnan Menderes Havaalanı – Nazilli Arası Güzergah ve Durakları

İzmir Denizli Bölgesel Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk’da durur. Sonrasında Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, İmamköy, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli İstasyonlarında duruş yapar. En son Nazilli şehir garında seferini tamamlar.

adnan menderes havaalini

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Adnan Menderes Havaalanı – Nazilli Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adnan Menderes Havalimanı Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 02826511296’dır. Nazilli’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.



Menderes Havaalanı – Aydın Tren

Anasayfa » Adnan Menderes Havaalanı Tren Bilet Fiyatları

Menderes Havaalanı > Aydın Tren Kalkış Saatleri

Güncel Menderes Havaalanı – Aydın Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 9 sefer yapılmaktadır. İlk tren 07.31 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 09.47’de Adnan Menderes Havalimanına varmaktadır.

Havaalanı >AydınTrenFiyat
07:3109:47İzmir Denizli₺90,00
08:5611:01İzmir Denizli₺90,00
11:0813:14Güller Ekspresi₺90,00
12:5515:01İzmir Denizli₺90,00
13:3215:43İzmir Nazilli₺90,00
14:4316:52İzmir Denizli₺90,00
17:0819:21İzmir Denizli₺90,00
19:0821:18İzmir Denizli₺90,00
23:3101:41Göller Ekspresi₺90,00

Adnan Menderes Havaalanı – Aydın trenle kaç saat Sürer?

İki gararası 94 km olduğundan dolayı Bölgesel tren ile tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 16 dakika sürmektedir.

Adnan Menderes Havaalanı – Aydın Tren Bileti fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bileti 90 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Aydın Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Adnan Menderes Havaalanı – Aydın Tren Seferleri 2024

Garlar rasında Bölgesel Trenlerinden Denizli Basmane veya Aydın İzmir Treni çalışmaktadır. Trenler genellikle 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, lavabo, klima ve elektrik prizi vardır. Tren’de ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi yoktur.

KalkışMenderes Havaalanı
VarışAydın
Mesafe94,9 km
Günlük Sefer Sayısı9
En Popüler TrenBölgesel
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adnan Menderes Havaalanı – Aydın Arası Güzergah ve Durakları

İzmir Denizli Bölgesel Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk’da durur. Sonrasında Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova İstasyonlarında duruş yaparak en son Aydın şehir garında seferini tamamlar.

Güzergah Aydın Adnan Menderes Havaalanı
Güzergah Aydın Adnan Menderes Havaalanı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Adnan Menderes Havaalanı – Aydın Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adnan Menderes Havalimanı Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 02826511296’dır. Aydın’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adnan Menderes Havaalanı Tren Saatleri

Anasayfa » Adnan Menderes Havaalanı Tren Bilet Fiyatları

Adnan Menderes Tren Seferleri

TCDD Adnan Menderes Havaalanı Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 36 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 06.33 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra İzmir Basmane Tren İstasyonuna varmaktadır.

Havaalanı KalkışSon İstasyonTren Adı
06:33İzmir (Basmane)Göller Ekspresi
06:54Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
07:09İzmir (Basmane)Ödemiş Basmane
07:31DenizliBasmane Denizli
07:58İzmir (Basmane)Tire Basmane
08:45İzmir (Basmane)Denizli Basmane
08:56DenizliBasmane Denizli
09:09İzmir (Basmane)Ödemiş Basmane
09:19Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
09:33İzmir (Basmane)Tire Basmane
10:09İzmir (Basmane)Denizli Basmane
10:43TireBasmane Tire
11:08IspartaGüller Ekspresi
11:33İzmir (Basmane)Ödemiş Basmane
12:32Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
12:55DenizliBasmane Denizli
13:09İzmir (Basmane)Denizli Basmane
13:22İzmir (Basmane)Ödemiş Basmane
13:32NazilliBasmane Nazilli
14:31TireBasmane Tire
14:43DenizliBasmane Denizli
14:45İzmir (Basmane)Denizli Basmane
15:09İzmir (Basmane)Tire Basmane
15:43Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
16:08TireBasmane Tire
16:34İzmir (Basmane)Ödemiş Basmane
16:58İzmir (Basmane)Denizli Basmane
17:08DenizliBasmane Denizli
17:32Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
18:33İzmir (Basmane)Tire Basmane
19:08DenizliBasmane Denizli
19:09İzmir (Basmane)Güller Ekspresi
19:30TireBasmane Tire
20:21İzmir (Basmane)Ödemiş Basmane
20:45İzmir (Basmane)Denizli Basmane
21:20Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
22:58İzmir (Basmane)Denizli Basmane
23:31IspartaGöller Ekspresi

Menderes Havaalanı Tren Seferleri

Adnan Menderes Havaalanı Tren saatleri ve Ucuz bilet, Havaalanı istasyonundan bölgesel trenler ile İzmir, Gaziemir, Torbalı, Selçuk, Aydın, Nazilli, Denizli, Bayındır, Ödemiş, Tire, Söke‘ ye her gün trenler vardır.

Popüler Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Adnan Menderes Havaalanı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adnan Menderes Havaalanı Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 02826511296’dır. Adnan Menderes Havaalanı’ndan tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Menderes Havaalanı Tren Saatleri
Menderes Havaalanı Tren İstasyonu

Dokuz Eylül, Adnan Menderes Havaalanı, 35410 Gaziemir/İzmir