turgutlu afyon tren

Afyon – Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu – Afyon Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Afyon – Turgutlu arası sadece Mavi Tren çalışmaktadır. Turgutlu treni saat kaçta?, Afyon’a tren seferleri var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

 İki istasyon arası karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Afyon Turgutlu tren seferleri yaklaşık 6,5 saat sürmektedir.Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 29 TL dır.

Turgutlu Afyon treni Saat kaçta var?

Afyon şehir garından Mavi tren 23:27 saatinde hareket etmekte olup, Turgutlu istasyonundan ise Tek tren 21:54 saatinde hareket etmektedir.

Trenle kaç saat Sürer?

Afyon – Turgutlu tren ile kaç saat sürer? Turgutlu – Afyon arası Tren yolu mesafesi 274 Km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 1 dakika sürmektedir, Turgutlu-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu – Afyon Tren fiyatları:

  • Pulman Tam : 29 TL
  • Yataklı Tam: 184 TL

AFYON – TURGUTLU TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Turgutlu Afyon Tren yolu Güzergahı

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 714 11 04 dır Adresi: Turgutlu Garı, İstasyon altı Mahallesi, 45410 Turgutlu/Manisa

Afyon Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Turgutlu tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik 3 sa. 21 dk. (274 km) D300/E96 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Turgutlu Garı

Afyon Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Turgutlu dan geçen tüm Mavi trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Bu Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Turgutlu Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Turgutlu dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Turgutlu Ekspres trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Afyon Turgutlu Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trendir. Biletinizi Afyon veya Turgutlu istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon Turgutlu Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Afyon Turgutlu Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon Turgutlu Tren saatleri?

Afyon Turgutlu Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon Gardan İlk tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 21:59 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir