Aydın-İzmir Tren Saatleri

İzmir Aydın tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 22:30 saatinde güncellenmiştir. Aydın İzmir tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 7 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 113 km olup yaklaşık 2 saat 30 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 10,00 ₺

İzmir-Aydın Tren saatleri Tablosu

Basmane
Tren Kalkış

Saatleri
TrenAydın
Tren Kalkış

Saatleri
07:42TCDD06:34
08:53TCDD08:05
11:30TCDD10:43
13:41TCDD15:01
15:30TCDD16:54
16:41TCDD18:47
17:54TCDD19:52

İzmir Aydın Tren saatleri, Aydın İzmir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir Basmane garından İlk tren 07:42 saatinde hareket etmektedir. Aydın tren istasyonundan ise ilk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Aydın Arası hangi trenler Çalışır?

Aydın İzmir Aydın Arası Basmane Denizli, Basmane Nazilli Bölgesel Ekspresi treni karşılıklı hergün 7 sefer düzenler

İzmir Aydın tren yolu güzergahı

İzmir ↔ Aydın Tren TCDD bilet fiyatlar:

  • Aydın İzmir Bölgesel Tren Ücretlerini Gişelerden ve 444 8233 den Öğrenilebilir
  • Pulman vagon Tam bilet 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Aydın İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Aydın tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden satın alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Aydın arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın-İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Aydın İzmir Aydın Arası Trenle Yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Trenler Bölgesel olduğu için kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır. İzmir Aydın Trenle kaç km ? İki şehir Arası Tren mesafesi 132 km

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri

İzmir tren istasyonu mesai saatleri gün ici 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Basmane Tren istasyonu telefonu ?

Basmane telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Adresi; Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri :

Aydın tren garı hergün 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır Adresi, TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

İzmir Aydın arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Aydın istasyonlarından geçen tüm bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Aydın tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Aydın ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Yataklı vagon veya kompartıman yoktur.

İzmir Aydın treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Aydın Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bu trenlerde yemek vagonu dahi yoktur.

Aydın İzmir Diğer Rota: 1 sa. 36 dk. (113 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Basmane Gar

Denizli Basmane bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:42 08:53
11:30 15:30
16:41 17:54
Denizli↓04:20 05:50
08:25 12:45
14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13
11:49 15:49
17:01 18:13
Nazilli↓05:45 07:15
09:51 14:11
16:00 19:00
AMen
deres
08:06 09:18
11:55 15:55
17:06 18:19
Aydın↓06:34 08:05
10:43 15:01
16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48
12:25 16:25
17:37 18:50
Sel
çuk
07:36 09:08
11:46 16:06
17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17
12:53 16:55
18:05 19:20
Tor
balı↓
08:05 09:39
12:14 16:34
18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17
12:53 16:55
18:05 19:20

Hava
alanı
08:37 10:09
12:44 17:06
18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22
14:45 18:59
19:58 21:21
Gazi
emir↓
08:43 10:14
12:50 17:12
19:02 22:02
Denizli
Varış
12:27 13:48
16:09 20:19
21:18 22:41
izmir
Varış
09:02 10:33
13:09 17:30
19:21 22:21

izmir Nazilli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİNAZİLLİ
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓13:41Nazilli↓17:50
Gaziemir↓14:00Aydın↓18:47
Havaalanı↓14:06Selçuk↓19:48
Torbalı↓14:35Torbalı↓20:16
Selçuk↓15:03Havaalanı↓20:45
Aydın↓16:05Gaziemir↓20:50
Nazilli Varış16:59izmir Varış21:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir