Aydın ↔ İzmir Tren Saatleri

Haydi İzmir Aydın Yolcusu Kalmasınnn. Yeni Aydın izmir tren saatleri 01 Mayıs 2019 21:13 saatinde güncellenmiştir Tren yolu 132 km olup Tren seyehat süresi 2,5 saattir Trenlerimizin fiyatları ise 10 TL dir.

İzmir Aydın İzmir Tren saatleri

Aydın İzmir Aydın Arası Basmane Denizli, Basmane Nazilli Bölgesel Ekspresi treni karşılıklı hergün 7 sefer düzenler

Basmane Nazilli Bölgesel Treni

NAZİLLİ KALKIŞSAATİSÖKE KALKIŞSAATİ
Nazilli↓13:00 17:10Söke↓10:45 14:00
Aydın↓13:55_18:05Aydın↓11:46_14:59
Söke Varış14:53 19:03Nazilli Varış12:36 15:50

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİDENİZLİ KALKIŞSAATİ
izmir↓07:42_08:53 11:30 15:30 16:41 17:54Denizli↓04:20_05:50 08:25 12:45 14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13 11:49 15:49 17:01 18:13Nazilli↓05:45 07:15 09:51 14:11 16:00 19:00
Adnan Menderes Hava alanı↓08:06 09:18 11:55 15:55 17:06 18:19Aydın↓06:34 08:05 10:43 15:01 16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48 12:25 16:25 17:37 18:50Selçuk↓07:36 09:08 11:46 16:06 17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20Torbalı↓08:05 09:39 12:14 16:34 18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20A Menderes Hava alanı↓08:37 10:09 12:44 17:06 18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22 14:45 18:59 19:58 21:21Gaziemir↓08:43 10:14 12:50 17:12 19:02 22:02
Denizli Varış12:27 13:48 16:09 20:19 21:18 22:41izmir Varış09:02 10:33 13:09 17:30 19:21 22:21
İzmir Aydın tren yolu güzergahı

İzmir ↔ Aydın Tren fiyatlar:

  • Aydın İzmir Bölgesel Tren Ücretlerini Gişelerden ve 444 8233 den Öğrenilebilir
  • Tam bilet 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Aydın ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer ? Aydın İzmir Aydın Arası Trenle Yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Trenler Bölgesel olduğu için kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır. İzmir Aydın Trenle kaç km ? İki şehir Arası Tren mesafesi 132 km

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri :  07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır Adresi; Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri : 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır Adresi, TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Aydın tren istasyonu

Aydın İzmir Diğer Rota: 1 sa. 36 dk. (113 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Basmane Gar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir