İzmir Aydın Tren Seferleri

Aydın ↔ İzmir Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

İzmir ↔ Aydın Tren saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi
İzmir Basmane07:10 12:30 15:10 18:45x
Aydın07:58 13:16 14:37 20:36x

Aydın İzmir Aydın Arası Bsmne Dnzl, Bölgesel ve Göller Ekspresi treni karşılıklı hergün 8 sefer düzenler

İzmir Basmane den ilk tren 07:10 saatinde, Aydın gardan ilk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ve 1 Express tren ile günlük 9 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 113 km olup yaklaşık 2 saat 30 dk sürmektedir. Göller Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15,00 TL

İzmir ↔ Aydın Tren TCDD bilet fiyatlar:

İZMİR – AYDIN GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Aydın İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü İzmir Basmane veya Aydın istasyon gişesinden, Göller Ekspresi ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Aydın – İzmir Çalışan Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. İzmir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın – İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın-İzmir trenle kaç saat Sürer?

Aydın İzmir Aydın Arası Trenle Yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Trenler Bölgesel olduğu için kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır. İzmir Aydın Trenle kaç km ? İki şehir Arası Tren mesafesi 132 km

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri

İzmir tren istasyonu mesai saatleri gün ici 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Basmane Tren istasyonu telefonu?

Basmane telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Adresi; Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri:

Aydın tren garı hergün 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır Adresi, TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

İzmir Aydın arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Aydın istasyonlarından geçen tüm bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Aydın tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Yataklı vagon veya kompartıman yoktur.

İzmir Aydın treninde yemekli vagon bulunur mu?

İzmir Aydın Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bu trenlerde yemek vagonu dahi yoktur.

Aydın İzmir Diğer Rota: 1 sa. 36 dk. (113 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Basmane Gar

İzmir Aydın Bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Denizli Basmane bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 16:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 17:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 17:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 17:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 18:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 20:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 20:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir