Torbalı Aydın Tren Seferleri

Aydın – Torbalı Tren Saatleri

Torbalı – Aydın Tren Saatleri

Tren GarıTren SaatleriGöller Ekspresi
Aydın >07:58 10.46 13:16 14:37 19:1304.14
Torbalı >08:02 11:38 13.22 16:03 17:4100.04
Torbalı Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Aydın Gardan İlk bölgesel tren 07:58 saatinde hareket etmektedir. Torbalı istasyonundan ise ilk tren 08:02 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası yaklaşık 75 kilometre olup yolculuk süresi 1 saat 30 dk sürmektedir. Bu istasyonlar arası karşılıklı TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 8 sefer yapılmaktadır Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 8 TL dir.

Aydın treni saat kaçta? Torbalı’ya tren seferi var mı? Göller Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Torbalı ↔ Aydın Tren fiyatları 8 TL

  • Bölgesel Tren Tam Bilet:
  • Göller Ekspresi Tam Bilet:

TORBALI – AYDIN GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Aydın ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer?

Aydın Torbalı Aydın Arası Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Trenlerde kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır. Trenle kaç km ? iki istasyon Arası Tren mesafesi 75 km

Aydın Torbalı Diğer Rota: 54 dk. (75,1 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Torbalı Tren Garı

Torbalı Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 232 856 16 30 dır Adresi Torbalı Tren Garı, Torbalı Mahallesi, 5058. Sk. No:7, Torbalı/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır, Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır Adresi TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Aydın şehir garı tren seferleri

Aydın Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Aydın Torbalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Torbalı ve Aydın dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Aydın Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı Aydın tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Aydın Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın Torbalı Bölgesel Tren saatleri?

Aydın Torbalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın dan İlk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. Torbalı den ise ilk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir.

Torbalı Aydın arası tren seferi var mı?

Aydın Torbalı Arası (Basmne Denizli, Basmane Aydın Bölgesel treni) karşılıklı hergün sefer düzenlenir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

zmri Aydın

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

izmr denzli

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir