Bakırköy ↔ Ankara Hızlı Tren Saatleri

Ankara Bakırköy arası karşılıklı günde 1 sefer YHT bir sefer Ankara Express ile çalışır. Bakırköy’den Kalkan İlk hızlı tren 06:15 saatinde Ankara’dan Bakırköy istikametine ilk kalkan tren ise 17:05 saatinde hareket etmektedir. Bakırköy Ankara hızlı tren yolculuğu ortalama 5 saat 12 dakika sürmekte olup hızlı tren tam bilet fiyatı 96 liradır

Bakırköy > Ankara 🚆 saatleri

Ankara > Bakırköy Hızlı Tren Saatleri

Bakırköy↔ Ankara TCDD bilet fiyatları

  • Ankara Bakırköy hızlı Tren Pulman  Tam 80 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 40 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 60 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ankara Bakırköy hızlı Tren biletlerini internet üzerinden veya istasyon gişesinden ileri ki bir tarihe alma işlemi yapılabilmektedir. Bakırköy Ankara seferi yapan YHT trenleri genellikle çok kalabalık olmaktadır. Bu nedenle hızlı Tren saatlerinden ortalama 15 dk önce tren istasyonlarında olmanız gerekmektedir. Ankara Hızlı tren seferleri ara duraklarda durmadan bakırköy arasında hizmet vermektedir.

Bakırköy Ankara hızlı trenle Kaç saat Sürer?

Ankara Bakırköy arası hızlı trenle 569 km olup Yolculuk Süreniz ortalama 5 Saat sürmektedir

Ankara Bakırköy arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Ankara Bakırköy yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Bakırköy Ankara hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Ankara ve Bakırköy dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Ankara Bakırköy Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Ankara Bakırköy yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Bakırköy Ankara hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Bakırköy veya Ankara yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Bakırköy Ankara Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir