Bakırköy ↔ Eskişehir Hızlı TRen Saatleri

Eskişehir Bakırköy arasında karşılıklı günde 3 sefer çalışır. Eskişehir’den Bakırköy yönüne Kalkan İlk tren gece 01:09 da ekspres tren, bakırköy’den Eskişehir’e giden ilk tren ise 06:15 YHT trenidir. Bakırköy Eskişehir arası 178 km olup Hızlı trenle yolculuk 3 saat 29 dk sürmektedir. TCDD yht bilet fiyatı 64 TL dir

SAYIN TCDD YOLCULARI, COVİD19 NEDENİYLE ANAHAT VE BÖLGESEL TRENLER GEÇİCİ SÜRE İLE DURDURULMUŞTUR. SALGIN DÖNEMİNDE SADECE YHT LER HİZMET VERECEKTİR.

Eskişehir > Bakırköy yönü hızlı tren saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

Bakırköy > Eskişehir Hızlı Tren Saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Tüm şehirlere yapılan tren seferlerine ulaşmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz

 

Tüm şehirlere yapılan tren seferlerine ulaşmak için yukarıdaki butonu kullanabilirsiniz

Bakırköy Eskişehir TCDD bilet fiyatları

  • Bakırköy Bozüyük hızlı Tren Pulman  Tam 53 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 26 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 43 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Bakırköy Eskişehir Hızlı Trenle Kaç Saat sürer?

Eskişehir Bakırköy arası Hızlı trenle 178 km olup yolculuğunuz yaklaşık 3s:29 dk sürmektedir.

Eskişehir Bakırköy arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Eskişehir Bakırköy yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Eskişehir Bakırköy Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Eskişehir Bakırköy yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon vardır.

Bakırköy Eskişehir hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan yht biletinizi Bakırköy veya Eskişehir yht garından, internetten veya 444 8233 den alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Bakırköy Eskişehir Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir