Bakırköy ↔ Konya Hızlı Tren Saatleri

Bakırköy Konya arası günlük hızlı trenlerle karşılıklı bir sefer yapılmaktadır. Konya’dan hareket eden ilk hızlı tren 18:10 da bakırköy’den Konya yönüne hareket eden ilk tren ise 06:55 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 688 kilometre olup ortalama 5 saat 16 dakika sürmektedir YHT Konya Bakırköy bilet fiyatları ekonomi 95 TL business 38 TL’dir

Bakırköy > Konya YHT saatleri

Konya > Bakırköy Hızlı Tren Saatleri

Konya Bakırköy Hızlı Tren bilet fiyatları

  • Ekonomik Pulman 2+1 Tam Bilet: 95 TL
  • Business Pulman 2+1 Tam Bilet: 138 TL
  • öğrenci bileti: 65,5 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 65,5 TL
  • Memur Bileti: 65,5 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 42,5 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 42,5 TL

Konya Bakırköy arası hızlı trenle kaç saat ? Bakırköy Konya Hızlı Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 4 Saat 20 dk  Konya Bakırköy hızlı trenle kaç km ? Bakırköy Konya Arası Trenle 688 Km dir

Bakırköy – Konya tren ile kaç saat sürer? Konya – Bakırköy arası Tren yolu mesafesi 688 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 20 dakika sürmektedir, Konya-Bakırköy tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Konya – Bakırköy tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Bakırköy – Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Bakırköy – Konya yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Konya – Bakırköy hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Bakırköy ve Konya tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bakırköy – Konya Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Bakırköy – Konya yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Konya – Bakırköy hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Konya veya Bakırköy yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Konya – Bakırköy Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bakırköy – Konya hızlı Tren saatleri? Konya – Bakırköy hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya istasyondan İlk hızlı tren 18:10 saatinde hareket etmektedir. Bakırköy gardan ise ilk tren 06:55 saatinde yht hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir