Konya Mavi Tren Saatleri

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:32Çiğli20:20
Afyon23:06Menemen20:41
Uşak01:41Manisa21:31
Alaşehir04:11Turgutlu22:00
Salihli04:44Salihli22:37
Turgutlu05:22Alaşehir23:16
Manisa05:56Uşak01:48
Menemen06:42Afyon04:32
Çiğli07:00Akşehir05:54
İzmir Varış07:26Konya varış08:28

Konya Mavi Tren Seferleri

Konya Mavi Tren ile her gün Konya İzmir Konya arasinda seyahat etme imkâni sunmaktadir. Böylelikle Seferini Konya, Afyonkarahisar Uşak, Manisa ve İzmir guzergahini takip etmekte, ortalama 12 saatte tamamlamaktadir.

Konya Mavi Tren Vagonları

Dönüş yolunda ise Konya ile İzmir (Basmane) arasında hizmet vermektedir. İki şehir arasinda her gün sefer yapmakta olan trenin yataklı, kuşetli ,yemekli ve ayrıca pulman vagonları bulunmaktadir. Konya Mavi Tren yataklı vagonların her kabininde iki yatak, lavabo, buzdolabı, elektrik prizi ve klimaya sahiptir. Üstelik Yataklı vagonda bir odada iki kişi kalınabilmektedir. Odanın tek kişilik veya çift kişilik olma durumuna göre fiyat artırılması yapılmaktadır.

Vagon Özellikleri

Trende Pulman vagon ile seyahat etmek isteyen yolcular için ise 60 koltugun yer aldığı 2+1 koltuk düzeninde olan koltuklari tercih edebilirler. Konya’ya gidecek Yolcuların konforunun ve güvenliğinin düşünüldüğü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Böylelikle Koltukların arkalarında katlanabilir masalar yer aliyor. Ayrıca Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebiliyorlar. Konya Mavi Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi yer almaktadir. Ayrıca Vagonun iki tarafinda da tuvalet bulunmaktadir.

Konya Mavi Tren
Konya Mavi tren güzergahı

Konya Mavi aynı zamanda yemek vagonuna sahip ana hat trenlerinden biridir. Menü içerisinde kahvaltı, çorba, bunun yanında sıcak yiyecekler (köfte vb.), soğuk sandviçler ve sıcak veya soğuk içecekler yer almaktadir.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Konya Mavi Tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.