İzmir – Konya Tren Saatleri

Anasayfa » İzmir – Konya Tren Saatleri

İzmir – Konya Mavi Tren Kalkış Saatleri

Güncel İzmir – Konya Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü tek sefer yapılmaktadır. Mavi Tren 20.05 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 12 saat 56 dakika sonra Konya’ya varmaktadır.

İzmir >KonyaTrenFiyat
20:0509:01Mavi Tren₺340,00

İzmir – Konya Trenle Kaç Saat?

Mavi Tren ile tren yolculuğu bu güzergahta 12 saat 56 dakika sürmektedir.

İzmir – Konya Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 340 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1215 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Konya Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12 yaş) ve 65+ yaş %50 indirimli,
  • Çocuk (0-6 yaş) Ücretsiz.

İzmir – Konya Mavi Tren Seferleri (2024)

TCDD’ye ait Mavi Trenler ile Konya’ya her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış Şehriİzmir
Varış ŞehriKonya
Mesafe561,4 km
En Popüler TrenMavi Tren
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

İzmir – Konya Arası Tren Güzergahı ve Durakları

Konya Mavi Treni, İzmir Basmane garından kalkış yapar ve devamında Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Manisa’da durur. Sonrasında Turgutlu, Urganlı, Ahmetli, Salihli, Kavaklıdere, Alaşehir, Konaklar, Güneyköy, Eşme, İnay, Uşak, Banaz, Oturak’da durur. Devamında Dumlupınar, Yıldırımkemal, Afyon A.Çetinkaya, Büyükçobanlar, Çay, Sultandağı, Akşehir, Argıthan, Çavuşcugöl, Ilgın, Kadınhan’da durur. Sonrasında Sarayönü, Meydan İstasyonlarında duruş yaparak en son Konya şehir garında seferini tamamlar.

İzmir Konya Tren
izmir konya güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi İzmir – Konya Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. İzmir Basmane Tren garı genellikle 06:00 – 23:59 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 4848638’dir. Konya’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir