Çiğli Tren Saatleri

Çiğli’den Nerelere Tren Seferleri Var? Konya Mavi Treni ile Konya Afyon Uşak Alaşehir Turgutlu Manisa Menemen Çiğli İzmir. 17 Eylül Ekspresi ile Akhisar Soma, Uşak Treni ile Salihli, Karesi Ekspresi ile Balıkesir, İzmir Mavi treni ile Tavşanlı Kütahya Eskişehir 6 Eylül Ekspresi ile Bandırma yar tren seferleri hergün vardır.

ÇİĞLİ TREN BİLET FİYATLARI

Çiğli Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Çiğli Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ÇİĞLİ EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Sivas Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
Çiğli tren istasyonu

Çiğli Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çiğli trenleri Çiğli Tren istasyonuna hergün çalışır ?

Çiğli tren garı çalışma saatleri? Çiğli Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Çiğli tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 232 386 19 52 dır. Adresi: Ataşehir Mahallesi, Semra Aksu Sokak, 35630

Çiğli Tren garına ulaşım Çiğli tren istasyonu Çiğli ın merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Çiğli de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Çiğli den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Çiğli seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Çiğli den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Çiğli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Çiğli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Çiğli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çiğli ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli Tren saatleri? Çiğli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Çiğliden İlk tren 00:02 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Çiğli garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.