Çiğli – Ankara Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Ankara Tren Saatleri

Çiğli – Ankara Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Çiğli – Ankara tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 12 saat 21 dakika sürmektedir.

Çiğli >AnkaraSeyahat SüresiTren
19:3307:5412s 21dkMavi

Çiğli – Ankara Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 425 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

İzmir Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait İzmir Mavi tren ile tren yolculuğu, Ankara şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
609 km12s 21dk1 Sefer
varvarvar

Çiğli – Ankara Arası Güzergah ve Duraklar

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Saruhanlı > Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Balıkesir > Dursunbey > Balıköy > Tavşanlı > Kütahya > Alayunt > Eskişehir > Alpu > Beylikova > Yunusemre > Biçer > Beylikköprü > Polatlı > Sincan istasyonlarında duruş yaparak en son Ankara garında seferini tamamlar.

Güzergah Ankara Çiğli
Güzergah Ankara Çiğli

Ayrıca Ankara’ya yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Çiğli – Ankara arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir