Çiğli – Menemen Tren Saatleri

İzban Seferleri çalışmaktadır.

Menemen – Çiğli İzban Saatleri

Menemen Çiğli Arası İzban Seferleri vardır. bu iki istasyon arası Her 10 dakikada bir izban seferi vardır Menemen Çiğli Arası İzban ile karşılıklı her 12 dk da bir sefer atar. sefer süresi 15 dk sürmektedir. Bilet fiyatı 5,5 TL dir.

Çiğli – Menemen Tren fiyatları

  • 17 Eylül Ekspresi, Karesi Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi Treni Pulman Tam 3,5 TL
  • İzmir Mavi Treni, Konya Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • Bölgesel Trenler 3 Tl

MENEMEN – ÇİĞLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Sivas Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Çiğli treni saat kaçta? Menemen’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Çiğli – Menemen trenle kaç saat Sürer?

Çiğli Menemen Çiğli Arası Trenle Yaklaşık 15 DK sürmektedir. Menemen Çiğli Arası Menemen Mersin Bölgesel Treni Çalışmaktadır.

Çiğli Menemen Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Menemen tren istasyonu

Menemen Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır. Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır. Çiğli Tren istasyonu telefonu? 0 232 386 19 52 dır.

Menemen Çiğli Trenle kaç km ? Çiğli Menemen Arası Tren mesafesi 30 km

Çiğli tren istasyonu

Menemen Çiğli arası tren seferi var mı?

Menemen Çiğli Menemen Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi, İzmir Mavi treni, Karesi Ekspresi ve Konya Mavi treni ile Hergün karşılıklı sefer düzenlenir.

Uşak Basmane Bölgesel Treni

GarTren SaatiTren Saati
İzmir Kalkış07:4015:05
Çiğli08:0915:33
Menemen08:3315:53
Manisa09:2416:42
Turgutlu09:5617:10
Salihli10:3317:47
Alaşehir11:1718:34
Uşak Varış13:2620:43
Uşak Kalkış06:2016:15
Alaşehir08:3818:30
Salihli09:2119:18
Turgutlu09:5719:59
Manisa10:2720:41
Menemen11:1821:30
Çiğli11:3621:47
İzmir Varış12:0222:14
Uşak İzmir Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 35 TL dir.Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 23 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

17 Eylül Ekspresi

İzmir Kalkış↓SaatBandırma Kalkış↓Saat
Basmane09:15Bandırma↓16:05
çiğli09:44Balıkesir17:43
Menemen10:05Soma19:01
Manisa10:53Akhisar19:36
Akhisar11:36Manisa20:19
Soma12:15Menemen21:06
Balıkesir13:34Çiğli21:23
Bandırma Varış15:08İzmir Varış21:50
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri, Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel 2022

6 Eylül Ekspresi

İzmir
Kalkış↓
SaatiBandırma
Kalkış↓
Saat
Basmane09:15Bandırma↓16:05
çiğli09:44Balıkesir17:43
Menemen10:05Soma19:01
Manisa10:53Akhisar19:36
Akhisar11:36Manisa20:19
Soma12:15Menemen21:06
Balıkesir13:34Çiğli21:23
Bandırma Varış15:08İzmir Varış21:50
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri, Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel 2022
İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:40Eskişehir↓08:30
Çiğli07:08Kütahya09:46
Menemen07:26Tavşanlı10:31
Manisa08:10Balıkesir14:18
Akhisar08:59Soma15:38
Soma09:38Akhisar16:22
Balıkesir11:20Manisa17:33
Tavşanlı14:53Menemen18:17
Kütahya15:41Çiğli18:34
Eskişehir Varış16:52İzmir Varış19:02
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel 12 Aralık 2021

İzmir Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓19:05Ankara↓21:00
Çiğli19:33Sincan21:26
Menemen19:54Polatlı22:10
Manisa20:42Eskişehir00:20
Akhisar21:25Kütahya01:29
Soma22:00Tavşanlı02:17
Balıkesir23:40Balıkesir05:33
Tavşanlı03:21soma06:09
Kütahya04:08Akhisar08:02
Eskişehir05:33Manisa08:54
Polatlı07:37Menemen09:41
Sincan08:28Çiğli09:59
Ankara Varış08:59İzmir Varış10:26
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. 2022

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Konya Mavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:32Çiğli20:20
Afyon23:06Menemen20:41
Uşak01:41Manisa21:31
Alaşehir04:11Turgutlu22:00
Salihli04:44Salihli22:37
Turgutlu05:22Alaşehir23:16
Manisa05:56Uşak01:48
Menemen06:42Afyon04:32
Çiğli07:00Akşehir05:54
İzmir Varış07:26Konya varış08:28
Mavi Tren Seferleri Trende yataklı, kuşetli, yemekli ve pulman vagonlar bulunmaktadır. Güncel 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.