Çiğli – Konya Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Konya Tren Saatleri

Çiğli – Konya Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Çiğli – Konya tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Kalkış SaatiVarış SaatiTren AdıSüresi
20:3208:59Konya Mavi12s 27dk

Konya tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 12 saat 27 dakika sürmektedir.

Çiğli – Konya Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 340 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlı, aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculukdur.

TrenTrenTren
580 km12s 27dk1 Sefer
varvarvar

Konya Treni ile Seyahat

Mavi tren ile tren yolculuğu, Konya şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Çiğli – Konya Arası Güzergah ve Durakları

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy > Eşme > İnay > Uşak > Banaz > Oturak > Dumlupınar > Yıldırımkemal > Afyon > Büyükçobanlar > Çay > Sultandağı > Akşehir > Argıthan > Çavuşcugöl > Ilgın > Kadınhan > Sarayönü İstasyonlarında duruş yaparak en son Konya şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Konya Güzergah
Çiğli Konya Güzergah

Ayrıca Konya’a yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

İstasyonlar arası çalışan tren seferleri ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir