Çiğli – Konya Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Konya Tren Saatleri

Çiğli – Konya Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Konya Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 1 sefer yapılmaktadır. Mavi tren istasyondan 20.32 saatinde kalkış yapıp devamında saat 08.59’da Konya Tren İstasyonuna varmaktadır.

Çiğli >KonyaTren AdıFiyat
20:3208:59Konya Mavi₺340,00

Çiğli – Konya trenle kaç saat?

Konya tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 12 saat 27 dakika sürmektedir.

Çiğli – Konya Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 340 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Konya Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlı, aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculukdur.

Çiğli – Konya Tren Seferleri 2024

Mavi tren ile tren yolculuğu, Konya şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriKonya
Mesafe580,1 km
En Popüler TrenMavi Tren
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar 
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Konya Tren Güzergah ve Durakları

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar. Devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy’de durur. Sonrasında Eşme > İnay > Uşak > Banaz > Oturak > Dumlupınar > Yıldırımkemal > Afyon > Büyükçobanlar > Çay > Sultandağı > Akşehir > Argıthan’da durur. Devamında Çavuşcugöl > Ilgın > Kadınhan > Sarayönü İstasyonlarında duruş yaparak en son Konya şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Konya Güzergah
Çiğli Konya Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Konya Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 22.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952’dir. Konya’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir