Çiğli – Afyon Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Afyon Tren Saatleri

Çiğli – Afyon Tren Kalıkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Çiğli – Afyon tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 3 dakika sürmektedir.

Kalkış SaatiVarış SaatiSüresiTren Adı
20:3204:358s 3dkKonya Mavi

Çiğli – Afyon Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 235 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlı, aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculukdur.

Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Afyon şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
348 km8s 3dk1 Sefer
varvarvar

Çiğli – Afyon Arası Güzergah ve Duraklar

Konya Mavi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy > Eşme > İnay > Uşak > Banaz > Oturak > Dumlupınar > Yıldırımkemal İstasyonlarında duruş yaparak en son Afyon şehir garında seferini tamamlar.

Afyon Çiğli Güzergah
Afyon Çiğli Güzergah

Ayrıca Afyon’a yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Çiğli – Afyon arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir