Çiğli – Afyon Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Afyon Tren Saatleri

Çiğli – Afyon Tren Kalıkış Saatleri

Güncel Çiğli – Afyon Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 1 sefer yapılmaktadır. Mavi tren istasyondan 20.32 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 04.35’de Afyon’a varmaktadır.

Çiğli >AfyonTren AdıFiyat
20:3204:35Konya Mavi₺235,00

Çiğli – Afyon trenle kaç saat?

Afyon tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 3 dakika sürmektedir.

Çiğli – Afyon Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 235 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Afyon Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlı, aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculukdur.

Çiğli – Afyon Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Afyon şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriAfyon
Mesafe348,1 km
En Popüler TrenMavi Tren
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar 
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Afyon Tren Güzergah ve Duraklar

Konya Mavi Treni şehir garından kalkış yapar. Devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy > Eşme’de durur. Sonrasında İnay > Uşak > Banaz > Oturak > Dumlupınar > Yıldırımkemal İstasyonlarında duruş yapar. En son Afyon şehir garında seferini tamamlar.

Afyon Çiğli Güzergah
Afyon Çiğli Güzergah

Ayrıca Afyon’a yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Afyon Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 21.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952‘dir. Afyon’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir