Çiğli – Uşak Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Uşak Tren Saatleri

Çiğli – Uşak Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Uşak Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 3 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07.56 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 13.07’de Uşak’a varmaktadır.

Çiğli >UşakTren AdıFiyat
07:5613:07İzmir – Uşak₺165,00
15:4420:54İzmir – Uşak₺165,00
20:3202:09Konya Mavi₺165,00

Çiğli – Uşak trenle kaç saat?

Uşak tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 19 dakika sürmektedir.

Çiğli – Uşak Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 165 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Uşak Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Çiğli – Uşak Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Uşak şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriUşak
Mesafe239,1 km
En Popüler TrenBölgesel
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonMavi Tren
Yataklı VagonMavi Tren
Yemekli VagonMavi Tren
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Uşak Tren Güzergah ve Duraklar

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa’da durur. Sonrasında Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy > Eşme > İnay İstasyonlarında duruş yapar. En son Uşak şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Uşak Güzergah
Çiğli Uşak Güzergah

Ayrıca Uşak’a yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Uşak Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 22.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952’dir. Uşak’a tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir