Çiğli – Uşak Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Uşak Tren Saatleri

Çiğli – Uşak Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Uşak Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Ekspres trenler ile haftanın her günü 3 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından sabah 07.57 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 5 saat 19 dakika sonra Uşak Tren İstasyonuna varmaktadır.

Çiğli >UşakSüreTren Adı
07:5713:165s 19dkİzmir – Uşak
15:3221:025s 30dkİzmir – Uşak
20:3201:595s 27dkKonya Mavi

Çiğli – Uşak trenle kaç saat?

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 19 dakika sürmektedir.

Çiğli – Uşak Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 165 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Uşak Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Uşak şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
239 km5s 19dk3 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Uşak Arası Güzergah ve Duraklar

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy > Eşme > İnay İstasyonlarında duruş yaparak en son Uşak şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Uşak Güzergah
Çiğli Uşak Güzergah

Ayrıca Uşak’a yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çiğli Tren Garı genellikle 06.30 – 22.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 3861952‘dir. Ayrıca Uşak’a tren bileti almak için 444 82 33 veya Tcdd e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir