Çiğli – Akşehir Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Akşehir Tren Saatleri

Çiğli – Akşehir Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Akşehir Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Ekspres trenler ile haftanın her günü 1 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından sabah 20.32 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 9 saat 41 dakika sonra Akşehir Tren İstasyonuna varmaktadır.

Çiğli >AkşehirSüreTren
20:3206:139s 41dkKonya Mavi

Çiğli – Akşehir trenle kaç saat?

Akşehir tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 9 saat 41 dakika sürmektedir.

Çiğli – Akşehir Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 280 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Akşehir Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Akşehir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
447 km9s 41dk1 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Akşehir Arası Güzergah ve Duraklar

Konya Mavi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy > Eşme > İnay > Uşak > Banaz > Oturak > Dumlupınar > Yıldırımkemal > Afyon > Büyükçobanlar > Çay > Sultandağı İstasyonlarında duruş yaparak en son Akşehir şehir garında seferini tamamlar.

Akşehir Çiğli Güzergah
Akşehir Çiğli Güzergah

Ayrıca Akşehir’e yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çiğli Tren Garı genellikle 06.30 – 22.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 3861952‘dir. Ayrıca Akşehir’e tren bileti almak için 444 82 33 veya Tcdd e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir