Çiğli – Akşehir Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Akşehir Tren Saatleri

Çiğli – Akşehir Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Akşehir Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 1 sefer yapılmaktadır. Mavi Tren 20.32 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 06.10’da Akşehir’e varmaktadır.

Çiğli >AkşehirTrenFiyat
20:3206:10Konya Mavi280,00

Çiğli – Akşehir trenle kaç saat?

Akşehir tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 9 saat 38 dakika sürmektedir.

Çiğli – Akşehir Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 280 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Akşehir Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Çiğli – Akşehir Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Akşehir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriAkşehir
Mesafe447,1 km
En Popüler TrenMavi Tren
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar 
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Akşehir Tren Güzergah ve Duraklar

Konya Mavi Treni şehir garından kalkış yapar. Devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Salihli > Kavaklıdere > Alaşehir > Konaklar > Güneyköy > Eşme’de durur. Sonrasında İnay > Uşak > Banaz > Oturak > Dumlupınar > Yıldırımkemal > Afyon > Büyükçobanlar > Çay > Sultandağı İstasyonlarında duruş yapar. En son Akşehir şehir garında seferini tamamlar.

Akşehir Çiğli Güzergah
Akşehir Çiğli Güzergah

Ayrıca Akşehir’e yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Akşehir Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 22.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952’dir. Akşehir’e tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir