Çiğli – Akhisar Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Akhisar Tren Saatleri

Çiğli – Akhisar Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Akhisar Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Ekspres trenler ile haftanın her günü 3 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından sabah 07.21 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 1 saat 58 dakika sonra Akhisar Tren İstasyonuna varmaktadır.

Çiğli >AkhisarSüreTren
07:2109:191s 58dkEge Ekspresi
08:3210:181s 46dk6 Eylül Eks
19:3321:211s 48dkİzmir Mavi

Çiğli – Akhisar trenle kaç saat?

Akhisar tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 58 dakika sürmektedir.

Çiğli – Akhisar Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 70 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Akhisar Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait 6 Eylül Ekspresi ile tren yolculuğu, Akhisar şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

İki istasyon arası TCDD’ye ait özellikle Ege ekspresi Mavi treni ile seferler yapılmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
123 km1s 46dk3 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Akhisar Arası Güzergah ve Duraklar

Ege Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Ayvacık > Muradiye > Horozköy > Manisa > Karaağaçlı > Saruhanlı > Hacırahmanlı > İshakçelebi > Kayışlar > Kapaklı İstasyonlarında duruş yaparak en son Akhisar şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Akhisar Güzergah
Çiğli Akhisar Güzergah

Ayrıca Akhisar’a yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çiğli Tren Garı genellikle 06.30 – 22.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 3861952‘dir. Ayrıca Akhisar’a tren bileti almak için 444 82 33 veya Tcdd e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir