Çiğli – Eskişehir Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Eskişehir Tren Saatleri

Çiğli – Eskişehir Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Çiğli – Eskişehir tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 9 saat 38 dakika sürmektedir.

Kalkış SaatiVarış SaatiSüreTren
07:2116:599s 38dkEge Ekspresi
19:3304:389s 5dkİzmir Mavi

Çiğli – Eskişehir Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 290 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

İzmir Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait İzmir Mavi tren ile tren yolculuğu, Eskişehir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
517 km9s 38dk2 Sefer
varvarvar

Çiğli – Eskişehir Arası Güzergah ve Duraklar

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Saruhanlı > Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Balıkesir > Dursunbey > Balıköy > Tavşanlı > Kütahya > Alayunt İstasyonlarında duruş yaparak en son Eskişehir şehir garında seferini tamamlar.

çiğli eskişehir güzergah
çiğli eskişehir güzergah

Ayrıca Eskişehir’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Çiğli – Eskişehir arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir