Çiğli – Eskişehir Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Eskişehir Tren Saatleri

Çiğli – Eskişehir Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Eskişehir Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07.20 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 17.01’de Eskişehir’e varmaktadır.

Çiğli >EskişehirTrenFiyat
07:2017:01Ege Ekspresi₺290,00
19:3204:50İzmir Mavi₺325,00

Çiğli – Eskişehir trenle kaç saat?

Eskişehir tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 9 saat 38 dakika sürmektedir.

Çiğli – Eskişehir Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 290 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Eskişehir Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Çiğli – Eskişehir Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait İzmir Mavi tren ile tren yolculuğu, Eskişehir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

İki istasyon arası TCDD’ye ait özellikle Ege ekspresi Mavi treni ile seferler yapılmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca bu trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriEskişehir
Mesafe517,1 km
En Popüler TrenEge Ekspresi
Sefer Sayısı2
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonMavi Tren
Yemekli VagonMavi Tren
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Eskişehir Tren Güzergah ve Durakları

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Saruhanlı’da durur. Sonrasında Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Balıkesir > Dursunbey > Balıköy > Tavşanlı > Kütahya > Alayunt İstasyonlarında duruş yapar. En son Eskişehir şehir garında seferini tamamlar.

çiğli eskişehir güzergah
çiğli eskişehir güzergah

Ayrıca Eskişehir’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından daha verimlidir. Çünkü diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Eskişehir Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 22.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952’dir. Eskişehir’e tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir