Çiğli – Bandırma Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Bandırma Tren Saatleri

Çiğli – Bandırma Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Bandırma Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Ekspres ile haftanın her günü 1 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından sabah 08.32 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 5 saat 25 dakika sonra Bandırma Tren İstasyonuna varmaktadır.

Çiğli >BandırmaSüreTren
08:3213:575s 25dk6 Eylül Ekspresi

Çiğli – Bandırma trenle kaç saat?

Bandırma tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 5 saat 25 dakika sürmektedir.

Çiğli – Bandırma Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 200 TL’dir. Ayrıca indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Çiğli Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

6 Eylül Ekspresi ile Seyahat

Tcdd’ye ait 6 Eylül Ekspresi ile tren yolculuğu, Bandırma şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

İki istasyon arası TCDD’ye ait özellikle 6 Eylül ekspresi treni ile seferler yapılmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca bu trende yataklı ve yemekli vagon tercihi bulunmaz.

TrenTrenTren
315 km5s 25dk1 Sefer
varYokYok

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Bandırma Arası Güzergah ve Duraklar

6 Eylül Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Ayvacık > Muradiye > Manisa > Karaağaçlı > Saruhanlı > Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Soğucak > Balıkesir (Gökköy) > Balıkesir > Yeniköy > Susurluk > Aksakal > Kuşcenneti İstasyonlarında duruş yaparak en son Bandırma şehir garında seferini tamamlar.

çiğli bandırma güzergah
çiğli bandırma güzergah

Ayrıca Bandırma’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çiğli Tren Garı genellikle 06.30 – 22.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 3861952‘dir. Ayrıca Bandırma’ya tren bileti almak için 444 82 33 veya Tcdd e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir