Çiğli – Bandırma Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Bandırma Tren Saatleri

Çiğli – Bandırma Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Bandırma Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 1 sefer yapılmaktadır. 6Eylül Ekspresi 09.32 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 14.55’de Bandırma’ya varmaktadır.

Çiğli >BandırmaTrenFiyat
09:3214:556 Eylül Ekspresi₺200,00

Çiğli – Bandırma trenle kaç saat?

Bandırma tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 5 saat 23 dakika sürmektedir.

Çiğli – Bandırma Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 200 TL’dir. Ayrıca indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Çiğli Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Çiğli – Bandırma Tren Saatleri 2024

Tcdd’ye ait 6 Eylül Ekspresi ile tren yolculuğu, Bandırma şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

İki istasyon arası TCDD’ye ait özellikle 6 Eylül ekspresi treni ile seferler yapılmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca bu trende yataklı ve yemekli vagon tercihi bulunmaz.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriBandırma
Mesafe315,1 km
En Popüler Tren6 Eylül Ekspresi
Sefer Sayısı2
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Bandırma Tren Güzergah ve Durakları

6 Eylül Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Ayvacık > Muradiye > Manisa’da durur. Sonrasında Karaağaçlı > Saruhanlı > Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Soğucak > Gökköy > Balıkesir’de durur. Devamında Yeniköy > Susurluk > Aksakal > Kuşcenneti İstasyonlarında duruş yaparak en son Bandırma şehir garında seferini tamamlar.

çiğli bandırma güzergah
çiğli bandırma güzergah

Ayrıca Bandırma’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından daha verimlidir. Çünkü diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Bandırma Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 22.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952’dir. Bandırma’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir