Çiğli – Kütahya Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Kütahya Tren Saatleri

Çiğli – Kütahya Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Kütahya Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Ekspres trenler ile haftanın her günü 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından sabah 07.21 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 8 saat 22 dakika sonra Kütahya Tren İstasyonuna varmaktadır.

Çiğli >KütahyaSüreTren
07:2115:438s 22dkEge Ekspresi
19:3303:307s 57dkİzmir Mavi

Çiğli – Kütahya trenle kaç saat?

Kütahya tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 8 saat 22 dakika sürmektedir.

Çiğli – Kütahya Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 255 TL’dir.  Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kütahya Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Ege Ekspresi ile Seyahat

Tcdd’ye ait Ege Ekspresi ile tren yolculuğu, Kütahya şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
359 km8s 22dk2 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferler

Çiğli – Kütahya Arası Güzergah ve Duraklar

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Saruhanlı > Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Balıkesir > Dursunbey > Balıköy > Tavşanlı İstasyonlarında duruş yaparak en son Kütahya şehir garında seferini tamamlar.

çiğli kütahya güzergah
çiğli kütahya güzergah

Ayrıca Kütahya’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çiğli Tren Garı genellikle 06.30 – 22.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 3861952‘dir. Ayrıca Kütahya’ya tren bileti almak için 444 82 33 veya Tcdd e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir