Çiğli – Kütahya Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Kütahya Tren Saatleri

Çiğli – Kütahya Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Kütahya Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07.20 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 15.44’de Kütahya’ya varmaktadır.

Çiğli >KütahyaTrenFiyat
07:2015:44Ege Ekspresi₺255,00
19:3203:34İzmir Mavi₺285,00

Çiğli – Kütahya trenle kaç saat?

Kütahya tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 8 saat 24 dakika sürmektedir.

Çiğli – Kütahya Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 255 TL’dir.  Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kütahya Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Çiğli – Kütahya Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait Ege Ekspresi ile tren yolculuğu, Kütahya şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Mavi trende yataklı ve yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriKütahya
Mesafe359,1 km
Sefer Sayısı2
En Popüler TrenEge Ekspresi
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonMavi Tren
Yemekli VagonMavi Tren
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferler

Çiğli – Kütahya Tren Güzergah ve Durakları

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa’da durur. Sonrasında Saruhanlı > Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Balıkesir > Dursunbey > Balıköy > Tavşanlı İstasyonlarında duruş yapar. En son Kütahya şehir garında seferini tamamlar.

çiğli kütahya güzergah
çiğli kütahya güzergah

Ayrıca Kütahya’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından daha verimlidir. Çünkü diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Kütahya Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 22.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952’dir. Kütahya’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir