Çiğli – Tavşanlı Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Tavşanlı Tren Saatleri

Çiğli – Tavşanlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Çiğli – Tavşanlı Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07.20 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 14.55’de Tavşanlı’ya varmaktadır.

Çiğli >TavşanlıTrenFiyat
07:2014:55Ege Ekspresi₺235,00
19:3202:46İzmir Mavi₺230,00

Çiğli – Tavşanlı trenle kaç saat?

Tavşanlı tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 7 saat 35 dakika sürmektedir.

Çiğli – Tavşanlı Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 235 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Tavşanlı Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Çiğli – Tavşanlı Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait Ege Ekspresi ile Seyahat ile tren yolculuğu, Tavşanlı şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Bu trende sadece yemekli vagon tercihi sunulmaktadır. Mavi trende ise Yemekli ve Yataklı vagonlar bulunmaktadır.

Kalkış ŞehriÇiğli
Varış ŞehriTavşanlı
Mesafe399,1 km
En Popüler TrenEge Ekspresi
Sefer Sayısı2
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonMavi Tren
Yemekli VagonMavi Tren
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Çiğli – Tavşanlı Tren Güzergah ve Durakları

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Saruhanlı > Akhisar’da durur. Sonrasında Kırkağaç > Soma > Savaştepe > Balıkesir > Dursunbey > Balıköy İstasyonlarında duruş yaparak en son Tavşanlı şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Tavşanlı Güzergah
Çiğli Tavşanlı Güzergah

Ayrıca Tavşanlı’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından daha verimlidir. Çünkü diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Çiğli – Tavşanlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Çiğli Tren Garı genellikle 06.45 – 22.45 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 3861952’dir. Tavşanlı’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir