Çiğli – Balıkesir Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Balıkesir Tren Saatleri

Çiğli – Balıkesir Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Çiğli – Balıkesir tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 39 dakika sürmektedir.

Kalkış SaatiVarış SaatiSüreTren
07:2111:214sEge Ekspresi
08:3212:113s 39dk6 Eylül Eks
19:3323:083s 35dkİzmir Mavi

Çiğli – Balıkesir Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 145 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

6 Eylül Ekspresi ile Seyahat

Tcdd’ye ait 6 Eylül Ekspresi ile tren yolculuğu, Balıkesir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
223 km3s 39dk3 Sefer
varvarvar

Çiğli – Balıkesir Arası Güzergah ve Duraklar

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa > Saruhanlı > Akhisar > Kırkağaç > Soma > Savaştepe İstasyonlarında duruş yaparak en son Balıkesir şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Balıkesir Güzergah
Çiğli Balıkesir Güzergah

Ayrıca Balıkesir’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Çiğli – Balıkesir arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir