Manisa Tren Saatleri

Anasayfa » Manisa Tren Saatleri

Manisa Tren Seferleri

Manisa Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 15 tren seferi yapılır. İstasyondan kalkan ilk tren İzmir yönüne gitmekte özellikle sabah 06:15 saatinde kalkış yapmaktadır.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
06:15İzmir (Basmane)Konya Mavi
07:09İzmir (Basmane)İzmir Mavi
07:31İzmir (Basmane)Alaşehir Basmane
08:31EskişehirEge Ekspresi
09:11UşakBasmane Uşak
10:39İzmir (Basmane)Uşak Basmane
12:52AlaşehirBasmane Alaşehir
13:34Soma17 Eylül Ekspresi
16:46UşakBasmane Uşak
17:34İzmir (Basmane)17 Eylül Ekspresi
18:20AlaşehirManisa Alaşehir
20:39Ankara Garİzmir Mavi
20:43İzmir (Basmane)Uşak Basmane
21:49KonyaKonya Mavi
22:31İzmir (Basmane)Ege Ekspresi

Manisa’dan Nerelere Tren Var?

Manisa şehrinden Afyon, Akhisar; Akşehir, Balıkesir; Bandırma, Çiğli, Eskişehir; İzmir, Konya, Kütahya; Menemen, Salihli, Soma; Tavşanlı; Turgutlu, UşakAlaşehir, Ankara, Polatlı, Sincan, yönüne hergün tren seferi vardır.

Popüler Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Manisa Garı 06:00 – 21:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 2311696‘dır. Tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Manisa Tren Saatleri
Manisa tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir