Manisa Tren Saatleri

Manisa’dan Nerelere Tren Var?  17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi , İzmir mavi treni, Karesi Ekpresi, Konya Mavi Treni, Basmane Uşak Treni, Basmane Alaşehir Treni, Manisa Alaşehir Treni, Manisa Uşak Bölgesel Trenleri ile Afyon, Akhisar; Akşehir, Balıkesir; Bandırma, Çiğli, Eskişehir; İzmir, Konya, Kütahya; Menemen, Salihli, Soma; Tavşanlı; Turgutlu, Uşak,  yönüne hergün tren seferi vardır.

MANİSA TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Manisa Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Manisa trenleri Manisa Tren istasyonunda hergün çalışır?

Manisa treni saat kaçta? Manisa’ya tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Manisa tren garı çalışma saatleri? Manisa Tren Garı 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Manisa tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu0 236 231 16 96 dır.

Manisa Tren Garı Adresi: 2. Anafartalar Mh., Manisa

Manisa Tren garına ulaşım Manisa tren istasyonu Manisa merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Manisa tren Garı, Türkiye’deki ana tren istasyonlarından biridir. Yapım yılı 10 Ekim 1865 dir. TCdd ye ait olan bu istasyonda bölgesel trenler ve şehirler arası trenler çalışmaktadır.

manisa tren istasyonu

Manisa tren saatleri ile ilgili önemli Notlar: Manisa dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenlerdir. Manisa tren garı na yolcu taşımak için günde19 sefer tren ugrar. Manisaya uğrayan trenlerden ekspres trenlerde yiyecek içecek olup Bölgesel Trenlerde ise Yiyecek İçecek satışı yoktur. Tren biletini internetten veya Manisa istasyon gişesinden nakit para ile Sefer günüde temin edebilirsiniz. Manisa Çalışan Bölgesel Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir