Manisa Tren Saatleri

Manisa Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 15 tren seferi yapılır. İstasyondan kalkan ilk tren İzmir yönüne gitmekte olup sabah saat 05:56’da kalkış yapmaktadır.

Manisa KalkışTren AdıSon İstasyon
05:56 Konya Maviİzmir (Basmane)
07:20 Alaşehir-Basmaneİzmir (Basmane)
08:10 Ege EkspresiEskişehir
08:54 İzmir Maviİzmir (Basmane)
09:24 Basmane-UşakUşak
10:27 Uşak -Basmaneİzmir (Basmane)
10:53 6 Eylül EkspresiBandırma Şehir
12:27 Basmane-AlaşehirAlaşehir
16:42 Basmane -UşakUşak
17:33 Ege Ekspresiİzmir (Basmane)
18:00 Manisa-AlaşehirAlaşehir
20:19 17 Eylül Ekspresiİzmir (Basmane)
20:41 Uşak-Basmaneİzmir (Basmane)
20:42 İzmir MaviAnkara Gar
21:31 Konya MaviKonya
Manisa Tren Saatleri

Manisa’dan Nerelere Tren Var?

Manisa şehrinden Afyon, Akhisar; Akşehir, Balıkesir; Bandırma, Çiğli, Eskişehir; İzmir, Konya, Kütahya; Menemen, Salihli, Soma; Tavşanlı; Turgutlu, Uşak,  yönüne hergün tren seferi vardır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Manisa Garı 06:00 – 21:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 2311696‘dır. Tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Manisa Tren Saatleri
Manisa tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.