Manisa Balıkesir Tren Seferleri

Balıkesir – Manisa Tren Saatleri

Manisa – Balıkesir Tren Saatleri

Tren AdıBalıkesir-ManisaManisa-Balıkesir
Ege14:3708:13
İzmavi05:3320:15
Balıkesir Manisa Tren saatleri temmuz

Manisa Balıkesir Arası Ege 17 eylül 6 Eylül Ekspresi, Karesi Ekspresi ve Mavi tren Hergün karşılıklı her gün 2 sefer düzenlenir

Balıkesir’den İlk tren 05:33 saatinde hareket etmektedir. Manisa’dan ise ilk tren 08:13 saatinde hareket etmektedir. Manisa Balıkesir tren seferleri yaklaşık 3 saat 3 dk sürmektedir. İki istasyon arası Yaz döneminde karşılıklı TCDD ye ait 5 Express tren ile 2 sefer yapılmaktadır. express tren Pulman vagon TCDD tam bilet fiyatları 16 TL den başlamaktadır.

Manisa treni saat kaçta? Balıkesir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Manisa Balıkesir Tren Güzergahı

Manisa Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Manisa Tren fiyatları:

  • Karesi Ekspresi, Ege Ekspresi Tam: TL
  • Ege Ekspresi Tam bilet 16 TL
  • 6 Eylül, 17 Eylül Ekspresi Tam TL
  • Mavi Tren Pulman Tam 21 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek 106 TL Çift Kişi 76 TL

BALIKESİR-MANİSA KARESİ EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Balıkesir ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer?

Balıkesir Manisa Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

Balıkesir – Manisa tren ile kaç saat sürer? Manisa – Balıkesir arası Tren yolu mesafesi 175 Km olduğundan Anahat trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 1 dakika sürmektedir, Manisa-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Manisa – Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa Balıkesir Trenle kaç km? Balıkesir Manisa Arası Tren mesafesi 175 km

Manisa Balıkesir trenleri Balıkesir Manisa Hattında hergün çalışır

Manisa tren istasyonu

Manisa Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Manisa Tren istasyonu telefonu 0 236 231 16 96 dır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu 0 266 241 0 300 dır

Balıkesir tren istasyonu

Balıkesir Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Manisa Balıkesir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Balıkesir Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Manisa Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Manisa dan Geçen Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Balıkesir Mavi trenlerde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Balıkesir Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Balıkesir Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Balıkesir Tcdd Mavi trenlerde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Balıkesir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Manisa Balıkesir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Balıkesir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Balıkesir Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Balıkesir Manisa Tren saatleri?

Balıkesir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Balıkesir Manisa Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Balıkesir den İlk tren 05:00 saatinde hareket etmektedir. Manisa dan ise ilk tren 08:14 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir