Çerkezköy Tren Saatleri

 

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Çerkezköy den Nerelere Tren Seferleri Var? Halkalı Çerkezköy ve Halkalı Kapıkule Treni ile Çerkezköy, Çerkezköy, Çorlu, Lüleburgaz, Edirne yönüne hergün tren seferi vardır.

ÇERKEZKÖY TREN BİLET FİYATLARI

Çerkezköy Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Çerkezköy Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ÇERKEZKÖY EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Çerkezköy Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Çerkezköy trenleri Çerkezköy Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Çerkezköy tren garı çalışma saatleri ? Çerkezköy Tren Garı 06:30 – 11:30 Arası Çalışmaktadır.

Çerkezköy tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 282 726 57 26 dır.

Çerkezköy Tren garına ulaşım Çerkezköy tren istasyonu Çerkezköy merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

çerkezköy tren istasyonu

Çerkezköy de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Çerkezköy den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Çerkezköy seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Çerkezköy den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Çerkezköy treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Çerkezköy Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Çerkezköy tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çerkezköy tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çerkezköy istasyon gişesinden, Çerkezköy Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çerkezköy Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çerkezköy Tren saatleri? Çerkezköy dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çerkezköy Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Çerkezköy Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Çerkezköy garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir