Çiğli – Tavşanlı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Tavşanlı – Çiğli Tren Saatleri

TAVŞANLIÇİĞLİ

Tavşanlı Çiğli Tavşanlı Arası Anahat Trenler İz Mavi ve Ege Express treni ile Hergün karşılıklı seferler yapılır Trenlerde yataklı vagon vardır

Tcdd ye ait iki Ekspres trenle karşılıklı seferler düzenlenir. Yolculuk süresi 8 saat olup fiyatı 36,00 TL. Çiğli’den İlk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı’dan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli – Tavşanlı tren ile kaç saat sürer ?

Tavşanlı – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 370 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat 19 dakika sürmektedir, Tavşanlı-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli ↔ Tavşanlı Tren fiyatları

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 30 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli  TL
  • K Mavi Treni Yataklı Tek kişi 119 TL Çift kişi 89 TL
  • Bölgesel Trenler:

TAVŞANLI – ÇİĞLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Tavşanlı Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 274 614 10 36 dır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Tavşanlı tren istasyonu

Çiğli – Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Tavşanlı – Çiğli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Çiğli – Tavşanlı Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Tavşanlı – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Çiğli ve Tavşanlı dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Tavşanlı – Çiğli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli – Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Tavşanlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tavşanlı – Çiğli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Tavşanlı – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli veya Tavşanlı istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı – Çiğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tavşanlı – Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli – Tavşanlı Tren saatleri? Çiğli den diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli – Tavşanlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Çiğliden İlk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı dan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir