Lüleburgaz Çorlu Tren Seferleri

Çorlu ↔ Lüleburgaz Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Çorlu ↔ Lüleburgaz Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Çorlu Lüleburgaz Çorlu Arası Bölgesel Trenler ile Hergün karşılıklı 1 sefer düzenlenir

Çorlu istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 10:56 Lüleburgaz şehrinden 08:54 saatinde kalkış yapmaktadır.

Çorlu Lüleburgaz tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 1 saat 1 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 7 TL

Lüleburgaz – Çorlu Tren fiyatları

  • Çorlu Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den veya Sayfanın aşağısındaki istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Lüleburgaz Bölgesel Treni Pulman  Tam 7 Tl

ÇORLU – LÜLEBURGAZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Lüleburgaz Çorlu Tren Yolu Güzergahı

Lüleburgaz ↔ Çorlu trenle kaç saat Sürer?

Lüleburgaz – Çorlu arası Tren yolu mesafesi 52 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat sürmektedir, Lüleburgaz-Çorlu tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Lüleburgaz – Çorlu tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çorlu Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 212 789 12 50 dır

Lüleburgaz Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 288 420 10 23 dır

Çorlu – Lüleburgaz arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Çorlu – Lüleburgaz istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Lüleburgaz – Çorlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Lüleburgaz ve Çorlu dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Çorlu – Lüleburgaz treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Çorlu – Lüleburgaz Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Lüleburgaz – Çorlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Çorlu – Lüleburgaz tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çorlu – Lüleburgaz arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çorlu – Lüleburgaz Tren saatleri?

Çorlu Lüleburgaz Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çorlu dan İlk tren 10:27 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz dan ise ilk tren 08:48 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir